Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatnám meg az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg az ex pasimnak hogy jobb vagyok tőle, és az ex barátnőitől is?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Legyél űrhajós
2019. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Miért kell egy olyan embernek bármit is "mutatni" azaz bizonyítani hogy jobb vagy ha már nincs közötök egymáshoz?


Ugyértem ha EX-barátról beszélünk akk szakítottatok.Tehát miért kell neki bármit is megmutatnod? mi a lényege? mi változik?

2019. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert ő volt az aki megbántott és kidobott engem.
2019. júl. 22. 22:39
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A csúnya gonosz bácsi megbántott és te érett felnőtt nőként vissza akarsz vágni...oh wait, ilyet a gyerekek szoktak csinálni.

Miért akarsz még bohócot is csinálni magadból?


Fogadd el, hogy vége. Amennyiben csúnya dolgot művelt, akkor pedig tessék felnőttként együtt élni vele és lezárni a dolgot magadban. Ő már nem az életed része. Nincs értelme vele foglalkozni.

2019. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Erd el a celjait helyette.

Pl kiegyensulyozott parkapcsolat, vagy legyen kocsid, jarj über jo cuccokban, tölts fel boxkesztyüs kepet magadrol meg amikor tandemugrasz vagy mi is a neve az utcai edzesnek? Nagy divat manapsag tuti jo cuki nöcis videokat is lehet csinalni es enter enter hagy szoljon :)

2019. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld lezárni ezt a szakaszt! Ha nem megy, akkor tényleg próbálkozz meg az űrhajós szakmával!
2019. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Nos ha így áll a helyzet szeretném hogy tudd mélyen együtt érzek veled. Nem akarom lekicsinyleni a problémád.El tudom képzelni milyen tehetetlen dühöt érezhetsz azután a férfi után de hidd el nekem,az a legjobb ha nem foglalkozol vele többé.


A probléma a "jobbság" bizonyításával hogy egyrészt lutri,másrészt aránytalanul nagy energiát emészt fel.


Tehát ahogy h bizonyíts nekik bármit sokat kellene velük egy légtérbe lenni hogy láthassanak rajtad változást,másrészt pedig egyáltalán nem biztos hogy ez őket bármilyen szinten megérintené őket.


ezért a legjobb megoldás hogyha elengeded azt a r*hadékot aki megbántott.

2019. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Tudod az a baj, hogy még mindig hatással van rád egy ilyen ember. Engedd el. Ne ad meg neki azt az örömöt, hogy tudja, még mindig rajta pörögsz.
2019. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát nekem ez úgy sikerült, hogy leszartam és éltem az életem. Ő csalt meg ő dobott, ráadásul megalázó módon, egyik közös nőismerőssel bukott le.

Miután párszor látott a mostani barátommal, hívogatni kezdett, hogy hiányzik neki a kapcsolatunk, de azééért nagyon jól érzi magát a csajjal.

Két hívása után ignorálni kezdtem.

2019. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Tépd meg az új csaját, ezzel megmutatod neki hogy te vagy az életre valóbb...
2019. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!