Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rosszindulatú kérdés! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rosszindulatú kérdés! De ezt most minek lehet venni?

Figyelt kérdés
A vonatállomáson odajött hozzám 1 ősöreg bácsi,kedves volt beszélgettem vele mert hát nem zavart =) én 17 éves lány vagyok amúgy,de a bácsi elkezdett engem fűzni hogy hű nem kéne egy barát nekem ide is??(magára gondolt =D) meg hogy ha legalább este lenne..de hát nappal még a bokorba se mehetünk!Ez most pedofíliának számít vagy csak ártatlan "öregkori hülyeség"?Csak szimplán érdekel hogy mit reagálnátok erre.Mert én semmiképp nem bántanám a bácsit,csak volt már olyan aki ártatlannak látszott pedig nem az!Mint írtam ez nem rosszindulatú kérdés!Csak véleményt fejtsetek ki:)
2010. júl. 11. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pedobeaaaaar!:D
2010. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz:D hülye!:D
2010. júl. 11. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:

1.kopj le

2. rendőrség

2010. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ilyet nem mond egy normális öreg se.. max olyat ha nem vagy valami szép lány.. akkor elmondja hogy milyen gyönyörű vagy hogy biztasson szerintem pistabácsi/67 _:D



amúgy 17/f

2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én kb megkérném, hogy most azonnal hagyjon békén, ha nem teszi, akkor határozottabb hangot ütök meg :P
2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen felénk is nemrég, mindenkinek azt mondta, hogy "elpuszilgatnám magácskát ott lent éjjel" xD

Mi vagy elküldtük a p.ba, vagy pofánröhögtük xD

17/L

2010. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ez most pedofíliának számít vagy csak ártatlan "öregkori hülyeség"?


Erre a kérdésedre a válasz:

Ha nem vagy nőies és nem a nőt lehet látni benned, hanem a gyereket, akkor igen, pedofilia az öreg részéről.

2010. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meg nőies vagy és szexiii meg a nőt lehet látni benend és nem a gyereket akkor se "öregkori hülyeség", mert a fiatalok is ezt szokták tenni (de mivel ők jobban néznek ki ezért anők nem biotránkoiznak meg enynire csak az "okosabbak" hajtják el őket)...csak megdöbbennek az emberek ha egypár öreg is ezt teszi. De hááth attól ők még látnak valamennyire és azért ne feledd mert ők is votlak fiatalok és fiatal korukban is nőket csábáshztak igy miért változna meg öreg korukra a nőkre iránti öööö "szeretet" vayg hogy is mondjam:)))
2010. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen :)) a pedofíliát arra értettem hogy hát mégis csak van köztünk vagy 60 év ha nem több!!! még az oroszokról is mesélt nekem:D persze én is elküldtem,csak nem bunkó módon:P
2010. júl. 11. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Fú de nem szeretem ezeket az öreg bácsikat... Egyszer álltam a buszon, egy ilyen bolond öregember meg vagy félórán át beszéli nekem hogy nem-e mennék el a fiához feleségül, meglátnám egyből beleszeretnék stb... Először csak röhögtem rajta... De egyszer hozzám is ért -.- Beszélt tovább megint meg akarja fogni a karom mondom neki Ne fogdosson és haggyon békén mert már elegem van belőle. Ő erre kedvesen azt válaszolta hogy fulladjak bele a sajóba :D Mondtamneki hogy hasonló jókat XD

Am sztem ez csak egy kb ugyenilyen öregkori hülyeség...

2010. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!