Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Járjak vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Járjak vele vagy sem? :/

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 8.osztályt. most új suliba fogok menni új osztálytársak stb...de van 1 helyes fiú és szeretnék vele járni...de attol félek ha járok majd vele utána gáz lesz minden nap találkozni, és attól félek hogy elfogja rontani az egész középsulis éveimet...6 évig leszünk oszt társak...:/
2010. júl. 10. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
osztálytárssal soha! hidd el. Utána az a lenézés és bunkóság ami lesz köztetek elviselhetetlen! Legyetek jóba, de semmi több.
2010. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez így igaz
2010. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nállam ez alap szabály: osztály társakkal sose.

persze ez változhat hogy munka társ/lakó társ akárki, de olyanokkal nem jó akiket szinte minden nap látsz és elkerülni sem tudod. amíg tart addig talán jó de ha vége utána még 3 évig az arcát látni minden nap... pff sztem nem a legjobb :/

persze még nem próbáltam, de nem is szeretném. sztem kellemetlen helyzet, még a suliból sem szívesen járok valakivel, nem a legjobb a szerelmemet látni minden nap.

ha szakítotok és te szereted még, akkor azért rossz, ha szeretitek 1mást, és állandóan vele vagy, délután, suliban, akárhol, az meg azért rossz. egy idő után kellemetlen hogy nem tudsz tőle elszakadni egy kis időre sem.

L/16

2010. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok :S.

De nagyon szeretem és ő is engem,de én nem akarok vele járni,de ha elmondom neki,tudom,hogy sértődés lesz a vége :'(.

Ő Volt a legjobb haverom,és nem akarom ez miatt elveszíteni :SS

2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen és is hasonló helyzetben voltam/vagyok..

Osztálytárs.. 3 évig tetszettünk egymásnak.. ezalatt az idő alatt egyikünknek sem volt párja.. Aztán egyszer vette a bátorságot rám írt és megbeszéltük végre ezt a dolgot..:/ Ő belement volna,hogy a barátságunkból több legyen én is nagyon szerettem volna.. de mivel osztálytárs, és az egyik barátom volt.. nem akartam tönkretenni.. mert mi van akkor ha rosszul végződik!?

Tehát nemet mondtam.Bár majd meg szakadt a szívem ez volt a helyes cselekedet.. azt hiszem..

A beszélgetésünk óta eltelt már majdnem 1 év, és már kezdtem megbánni amit tettem,.. azt hittem szerelmes vagyok belé.. és azt hittem,hogy a srác és viszont érez ha már több évig kitartott mellettem.. De gondolom beleunt:/így mikor rá ébredtem,nem érdekel,hogy mi lesz a következmény késő volt.. lett egy barátnője.

Aztán kis idő múlva szakítottak,a fiú megint elkezdett érdeklődni irántam vagy is azt hittem.. Beszélni akart velem de természetesen nekem akkor jött közbe a családi nyaralás.. így hát 1 hét múlva mikor haza értem írni akartam neki, de nem tudtam elérni.. ezért az egyik közös ismerősünkkel beszéltem,mire ő azt mondta van egy újabb barátnője nem sokat járt ezzel a lánnyal sem pár hét volt..

Nagyon rosszul esett,sokat is sírtam miatta.. pedig nem kellett volna!

Pár hónap elteltével megint elkezdett velem beszélgetni odajött hozzám a suliban.. hülyülni próbált meg minden..De mint kiderült csak barátként tekint már rám.. tetszem neki, de semmi több.

Szóval nem tudom,hogy Te hogyan fogsz dönteni, ez ember függő lehet hogy a Te kiszemelted más:).. de azért azt hiszem tanulságos lehet még az én kis történetem ! :)

Sok sikert Neked!

Üdv!

2010. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat már tom hogyan döntsek.:):))
2010. aug. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!