Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járjak vele? Picit félek : /

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele? Picit félek : /

Figyelt kérdés

Van egy srác,eddig is ismertem,mert itt lakik ahol én,de nem szoktunk beszélgetni,most felvett msn-re,beszélgettünk,úgy tűnik több is lehetne köztünk mint barátok,mert jól kijövünk egymással,és nagyon tetszik,egyszerre beletudnék szeretni:) szóval igen,felmerült a járás téma,még normális választ nem mondtam neki,hogy akarok-e vele járni,csak azt hogy meggondolom.

Picit félek mert ő idősebb nálam,19éves,én 15vagyok,és ő már komolyabb dolgokat is szeretne gondolom:)(komolyabb alatt azt értem,hogy szex..:D),bár egy kis idő után ha jól összemelegedtünk biztosan kész lennék rá:) De azért félek,mert hátha csak kihasználna,bár nem hinném,de még nem ismerem annyira.


Szerintetek járjak vele?Jó ötlet lenne,ha megpróbálnánk? :


2010. szept. 14. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül csak arra kellesz. Lehet normális kapcsolatot akar. Ha meg marad melletted úgy hogy pár hónapig nem adod magad oda neki akkor nyert ügyed van:)
2010. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ezt magadban kell eldöntened, hogy akarod-e a kapcsolatot, puszta félelemből ne mondj le a szerelem mámoros öleléséről. A szex nem kötelező, és ha Te nem akarod, akkor nem kötelezhet rá senki. Ebből következetesen kihasználni nem fog tudni, ha nem hagyod magad. Így ez a veszély nem fog fennállni. Ha viszont a szándéka a kihasználás, abban az esetben kiderül. Ne félj, nem feltétlenül minden fiú használja ki a barátnőjét! Ha Te is úgy gondolod, akkor vágj bele! :)

Szép estét és sok szerencsét a kapcsolathoz! :)

2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 14 voltam.. Ő 17,mikor összejöttünk.. előtte rengeteget beszélgettünk.. azóta eltelt majdnem egy év,szép kapcsolatban élünk.. szex is része ennek több mint fél éve.. imádjuk egymást. várt rám..mert szeretett.. én nem várattam túl sokat..mert szeret(t)em.. :)
2010. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!