Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Kedveli a hard rockot,heavy metált,de ugyanakkor mindent meghallgat de ezek az " örök " kedvencei.

DE nem öltözködik az ilyen zene stílusához sőt eléggé csajosan,nagyon csinos,szép,babaarcú,nagy szép szemekkel amiből ki nem néznéd hogy ilyen kemény zenét hallgat :D,-nem magamat írtam csak kíváncsiságból :D-


2010. júl. 9. 00:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jó, szerintem akik azt mondták h a rocker lányok undorítoak, azok a kinézetre gondoltak.

Merthát valljuk be, az embernek az igénytelen, bakancsos, hanyag kinézetű csajok ugranak be.

( Amugy rockerként is lehet igényesen kinézni)


Az tök más hogy átlagosnak néz ki és mellette hallgat ilyen zenét:) Mert az magánügy, mit hallgat:)


Engem ezért még sosem undoritóztak le, mondjuk én olyan közegben mozgok, ahol az embereknek hasonlo a zenei izlésük :)

2010. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sokoldalú, nem egy sztereotípia.
2010. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem a csajozásról/pasizásról szól ez az oldal... ÁÁÁ :D:D:D

Amúgy ha egy pasi hallgat NSICET, de nem látszik rajta? Az bejönne nektek lányok?

Picsäba hogy írják azt, hogy NSIC? :D:D:D

2010. júl. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem lehet ráhúzni egy sztereotípiát sem. Jó, ha valaki sokoldalú, és nyitott több dologra is.
2010. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ilyet akark XD
2010. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Rocker nem egyenlő hanyagság..

Az én környezetemben nagyon sok rocker lány van, aki úgy is öltözik, és gyönyörűek, sokat adnak magukra. Csak annyi, hogy néha hordanak bakancsot, fekete a hajuk és a ruházatuk (vagy legalábbis sötét) és erősebb fekete sminkjük van (mmmm, azok a szemek :DD). Nem öltöznek ilyen csili-vili diszkópichás cuccokba, csak ennyi :D

2010. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok, csak legtöbbször rockerként is nézek ki..vagyis mindig sötétben vagyok. :D Mégis szeretnek a népek, Barátom is van ( Ő is rocker ), és nagyon-nagyon oda vagyunk egymásért :D
2010. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
háh énn iss pont ilyen vagyok... :D
2010. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.
2010. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért nincs rokker is és picsä is egyben? Az lenne az ideális :D:D:D
2010. júl. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!