Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalnál egy csajért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalnál egy csajért?

Figyelt kérdés
Ha egy nő életét, akit szeretsz, csak úgy menthetnél meg, hogy az életed adod érte, akkor megtennéd?
2010. júl. 8. 20:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Igen, meghalnék érte, még akkor is, ha ő nem szeret igazán teljes szívéből, igaz szerelemből,mert én igaz szerelemből szeretném és tudnám, hogy, ha meghalna én abba beleőrülnék, nem tudnék tovább élni nélküle így semmi értelme....
2010. júl. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem a barátnőmet, de nem

anyukámért sem

ha lenne gyerekem érte talán

de senki másért nem..

sajnálom én életem és kitudja, hogy az a valaki tudná e értékelni az áldozatomat vagy nem..

2010. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem! Én sohasem a szívemre,hanem a józan eszemre hallgattam mindig is,és magányos is vagyok mint a szar,de nem bántam meg. Arról van szó,hogy mi is a szerelem? Nem csoda, csupán egy szaporodási ösztön,kényszeres ingerület,neurotikus állapot fafenntartás végett.Na szóval ez egy addig tartó állapot amig kb megtörténik a szaporodás, kb. egy nem tul hosszú ideig tartó szakasz az életben úgy nagy általánosságban,itt most nem extrém példákra gondolok,hogy ki meddig vár satöbbi csak általánosan. És a szerelem sok esetben elszáll, roppant múlandó szerintem, utána meg már nincs akkora erős kötelék. Tehát ha meg volnék bolondulva a szerelemmel,én akkor is meg tudnám állni hogy ne tegyek ebben az átmeneti helyzetben őrültségeket. Én az igaz barátságot sokkal de sokkal többre értékeltem világ életben mint egy átmeneti szerelmi fellángolást,amiből fene se tudja hogy mi lesz ,ha az a tűz kialszik. Barátságok meg jóval tovább kitartanak szerintem,tehát egy barátért esetleg, szerelemért sohasem. De ha a szerelmem iránt igaz barátságot is érzek,akkor meggondolandó a dolog természetesen. Bár idáig még mindig az önimádatom nyert,de hát remény hal meg utoljára, ez egy elméleti gondolatmenetem volt,nem gyakorlati.
2010. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
igen de az a "csaj" még nem születettmeg
2010. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Még csak nem is gondolkoznék rajta! A szerelem egy olyan erős fajtája a szeretetnek, ami azt jelenti, hogy a másikat jobban szereted magadnál és bármit megtennél érte. Ő az első! És az Ő élete. Ha kell meg is halnál érte. Tehát: Aki szerelmes az megtenné, aki pedig azt írja, hogy nem... abban pedig biztos vagyok, hogy az a személy nem szerelmes ;)
2010. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!