Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalnál egy csajért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalnál egy csajért?

Figyelt kérdés
Ha egy nő életét, akit szeretsz, csak úgy menthetnél meg, hogy az életed adod érte, akkor megtennéd?
2010. júl. 8. 20:33
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
hát a szivemet nem adnám oda de egy vese még belefér :)
2010. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
A lányomért ha lesz.Szülőért,nagyszülőért nem érdemes-ezt most morbidul fogalmaztam de legalább ne legyen nálad lényegesen idősebb akiért a halálba mész hogy értelme,kiváltképp haszna is legyen már a tettnek.
2010. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Én először, mérlegelném, h ismerősök rokonok barátok milyen kapcsolatba vannak velem és ugyan így avval a csajjal akit megmentenék megnézném, pl ha szarnának rám minden családtagom meg úgymond barátok akkor szívesen, de ha fordított lenne a helyzet akkor nem. Ha már meg kell valakinek halnia akkor szerintem inkább az haljon meg aki kevesebb bánatot fog okozni az élők között.

Ez lehet, hogy durván hangzik de nagyon sokat érsz vele ha most megmented életed szerelmét és családtagjaid meg egész életen át fogják utálni szerelmedet mert..

Meg ha szeret téged a csaj nagyon akkor lehet h azt mondja h én öngyilkos leszek mert nem tud nélküled élni.

Így legalább ha te túléled akkor lehet, h találsz egy másik lányt. És nem lessz egy emberrel kevesebb.

2010. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előttinek: és a fiadért nem, csak a lányodért?
2010. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak értelmezd a kérdést
2010. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
9%
Attól tartok nem halnék meg a csajomért:).Ahogy írták már,a leendő gyermekemért talán,de a nők azok jönnek és mennek egy férfi életében.Pótolható.
2010. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

nem, egoista vagyok eléggé, ezért nincs az a barátnő akiért meghalnék...

rokonok más tészta, de nem ez volt a kérdés....

2010. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
nem. csak is a gyerekeimért lennék hajlandó feláldozni magam.
2010. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Én lehet az életem adnám, de bele kell gondolni hogy igy másnak adsz lehetőséget hogy vele legyen! Megéri?
2010. júl. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a legtöbb válaszadónak már nem fogamzóképes az anyja, vagyis nem tudna megszülni egy gyereket, s ha mégis, komolyan veszélyeztetné az egészségét. A nagyanyáról ne is beszéljünk. Így ha én meghalok, nem lenne újabb utód. Ráadásul az ő életük is biztosíték nélkül maradna, mert ki törődik velük, ha megöregedtek?


Barátnőért? Lesz másik, bár komoly lelki teher lenne. De élni jobb. Házas még nem voltam. Szerintem sok esetben csak a bizonyítási vágy játszik közre, hogy megmutogassák a barátnőnek, mennyire szeretik..


A lányomért, amíg pótolható, talán nem. De meginognék. Ha csak a rideg tényeket nézzük, meg a fajfenntartást, nem sok választás marad. Hogy ki mit tenne, ha nem érezné magát szerelmesnek, azt csak sejtem. De a kérdés a szeretetre vonatkozott...

2010. júl. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!