Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a következö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a következö hasonlatról?

Figyelt kérdés
Felnőttként, szüzen olyan a nőzés (ami amugy esélytelen dolog) helyett a munkában "meglelni" a boldogságot, mint az embernek a saját sirját ásni nevetve?
2010. júl. 8. 18:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
egy nagyon karizmatikus és szép lány volt, épp ezért hihetetlenül nagyon voltak az igényei, olyannyira, hogy még a fullos pasiknak sem merte odaadni magát, akik udvaroltak neki.ellenben engem tökre nem ismert, osztálytársak voltunk 2 évig, utána pedig 4 évig nem láttam.ö közbe irogatott néha, és végül is csak kibökte, hogy szeretné, ha járnánk.nyilvánvaló, hogy belém vetitette az ideálját, könnyü volt neki, hisz mint mondtam, nem ismert tulzottan.aztán lassan többet tudott meg rólam, pl hogy nem értek olyan sok mindenhez, mint az ö férfiideálja, és nem vagyok olyan szép sem stsbstbstb.egyszerüen nem voltam eléggé férfi.sem neki, sem másoknak, mert akkor lett volna más nö is aki össze akar velem jönni.
2010. júl. 8. 19:08
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
Egyetlen férfi sem érdemel meg olyan nőt, aki ideálokat kerget és azokat másokra vetíti rá. Lehet, hogy túlzottan elvette az önbizalmad, amikor ő elhagyott. Ne haragudj, de jobbat érdemeltél volna, mert ez olyan, mintha kihasznált volna. Végül is ezt tette, mert amint rájött, hogy mégsem vagy olyan, mint a nemlétező ideálja, már tovább is állt. :(
2010. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
igen.én meg vártam nagy beleéléssel és fals önképpel (miszerint jó csávó vagyok), hogy majd meg tudok nyerni magamnak más lányokat is.persze erre 3 év egyetemi tanulmány alatt sem votl példa, föleg, hogy fius szakon vagyok! pszichologushoz járok december óta, aztán az ö unszolására sikerülget valahogy egyáltalán elérni hogy szóba álljanak velem lányok.egy egész félévem ment el rá, hogy két lány jöjjön el hozzám és együtt menjünk szórakozni, csak sajnos ugy berugtam mint az albán szamár, és a vécében alukáltam 3 órát, ami alatt felszedhettem volna az egyik lányt.
2010. júl. 8. 19:19
 24/31 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy a tapasztalatlanságom miatt csak jól pofára esek.vagy a kinézetem miatt.vagy a csillagok állása miatt. vagy a napi középhömérséklet miatt.
2010. júl. 8. 19:21
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
:) Nem baj, tanultál belőle, legközelebb majd nem iszol annyit, és akkor elég jó esélyekkel teljesítheted a "küldetést" ;) Amúgy meg ha jó pasinak tartod magad, az nem árthat (persze azért nem kell túlzásba esni), mert akkor az önbizalmad is helyreáll, és mindjárt könnyebben tudsz majd nyitni a csajok felé.
2010. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
ez azért így a végére meglepett: " pszichologushoz járok december óta" <<<szerintem itt keresd a problémád nyitját és ne a külsődbe. ;D
2010. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
nem a barátnő az alap dolog,hanem a boldogság,amely a szerelemből fakad...nem elég a szex!sőt a szex önmagában kevés,de bármikor megkaphatod,csak nagyon kell akarnod...ugyanígy dolgozni is ellehet menni bármikor,csak nagyon kell akarni!
2010. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
haha,.mig fizetést nem kapsz csak ugy (kivéve ha cigány vagy), ellenben hogy valaki rádmászik, és viheted meghágni az bejátszhat, ha elég szép vagy.
2010. júl. 8. 20:33
 29/31 anonim ***** válasza:
Barátom, ha zárójelbe raksz valamit, akkor ne a zárójelben lévő utolsó szót kövesse a zárójel utáni legelső szó, hanem a zárójel kezdete előtti szót a zárójel utáni szó, értem?
2010. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
hát én elolvastam kb 5x de nem vágom mit akartál ezzel kifejezni:D de jolvan ha leirod értelmesen szivesen mondok véleményt:D
2010. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!