Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a következö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a következö hasonlatról?

Figyelt kérdés
Felnőttként, szüzen olyan a nőzés (ami amugy esélytelen dolog) helyett a munkában "meglelni" a boldogságot, mint az embernek a saját sirját ásni nevetve?
2010. júl. 8. 18:32
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

"azt, hogy hülye vagy"


lelövöm már a poént, ne tudjátok beirni.

2010. júl. 8. 18:34
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött le...
2010. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem teljesen világos.
2010. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint neked fogalmad sincs arról, milyen küszködve megteremteni a megélhetésed, ugy, hogy nem fekszik le veled senki, hogy legalább a sex adjon egy kis vidámságot (és elemi okokbol adódó kielégülést) az életedbe?!
2010. júl. 8. 18:37
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán csak értelmetlenül fogalmaztál és ez a gondjuk.
2010. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
meg az a gondom még, hogy az általad közölt tényt kötik össze azzal, hogy szüz maradok egész életemben.
2010. júl. 8. 18:51
 7/31 anonim ***** válasza:

sajnáltatni jöttél magadat?


ha nem volt barátnőd, akivel lefeküdhetnél, arról nyilván te is tehetsz.

2010. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
tinik ide ne válaszolgassanak már, jó?
2010. júl. 8. 18:52
 9/31 anonim ***** válasza:

nemvok tini. 24F


ma 18:51 vtam

2010. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint neked fogalmad sincs arról, milyen küszködve megteremteni a megélhetésed, ugy, hogy nem fekszik le veled senki, hogy legalább a sex adjon egy kis vidámságot (és elemi okokbol adódó kielégülést) az életedbe?!


A komment megírásának időpontja: ma 18:37


Nos, valóban nincs róla fogalmam, ugyanis én szeretem a munkám, és nem küszködés számomra nap-mint-nap elvégezni azt, és még a szexuális életem is tökéletes, hetente 4-5 alkalommal megfelelően kielégülök.

2010. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!