Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet normális fiukat találni?

Figyelt kérdés

Sok közöségi és társkereső oldalon fent vagyok és folyton csak az olyan fiuk írnak rám akik csak a szexet akkarják:S

És akik nekem tecenek és normálisnak tünek azok folyton le ráznak:s Mért van ez manapság ?


18/L


2010. júl. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Az ilyen társkereső oldalakat csak azért nézi a sok kis köcsög, h arra verje ki, vagy h röhögjön azokon akik fennt vannak...
2010. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert a normális pasik nem ismerkednek társkeresőkön :)
2010. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

először is: nagyon kevés pasi van társkereső oldalon, aki normális. és nem túl biztonságos, hogyha ott ismerkedsz, mert sohasem tudhatod, hogy ki ül a másik oldalon.

másodszor: akik neked normálisnak tűnnek, azok szó szerint csak annak TŰNNEK!

vannak még normális pasik, én is ismerek néhányat, csak vagy van barátnőjük, vagy még nem találtad meg őket.

Csak keress tovább, és ne rágódj ezen!:)

2010. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet meg kéne próbálnod személyesen ismerkedni, nem a neten. Menj el a barátaiddal szórakozni, buliba, v csak simán egy bárba, az a lényeg, hogy emberek között legyél, és tudj ismerkedni másokkal. Ha bejössz egy srácnak, akkor ugyis odamegy hozzád ........
2010. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ittvagyok:D
2010. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ITT vagyok:D
2010. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
már ketten vagyunk:D
2010. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi neked a normális?

Aki nem csak szexet akar, az még nem biztos, hogy az. Aki tartós kapcsolatot akar, annak nincs még nagy rutinja az ismerkedésre, nem próbálkozik annyit, ezért ha 50-50% lenne a számodra normális és nem normális pasi, akkor is nagyobbrészt a rutinosabbakkal találkoznál.

Társkeresőn nehéz megismerni a másikat. Ahhoz személyes kapcsolat kell, mert beszélgetés nélkül ez nem megy. Kell, hogy lásd a másik tekintetét.

A kérdésed kiegészítését elolvasva pedig azt tudom ajánlani, hogy nézz tükörbe, és gondolkozz el, hogy egy normális pasi téged akarhat-e, normálisnak gondolhat-e téged.

2010. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
HÁt nem tudom, de manapság tényleg sok a 'nem normális' pasi...
2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bárhol találhatsz normálisat.

Csak nyitsd ki a szemed!


Társkereső oldalak.... XD

Én is voltam fent olyanokon....

Mikor még nős voltam...

(No comment)

2010. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!