Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sors iróniája, avagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors iróniája, avagy miért ilyen buták a lányok?

Figyelt kérdés

Érdekes dolgot lehet tapasztalni, de biztos nem csak felénk van ez így.

A nagymenő csajok, akik már 15 évesen fűvel-fával, általában 25-30éves korukra nagy részük már egyedül maradnak egy-két gyerekkel, kilátástalan anyagi helyzetben és csak sajnáltatják magukat.


2010. júl. 6. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én 18 évesen vesztettem el, és igaz, h orrba-szájba ment a szex, de legalabb nem kis csitri voltam, és 1 személlyel.. nem értem én se, h minek annyira sietniuk.
2010. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam amikor elvesztettem a szüzességem, de azzal a pasimmal több, mint 3 évig voltunk együtt, nem egyéjszakás kaland volt.
2010. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utolsó, végre vannak még normalis csajok.. :S annyi a ribi.. mondom ezt lányként.. és még én csinaltam későn.. hááát..
2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
eltaláltad kérdező, ez az amit ők még nem fognak fel és nem értenek meg (tisztelet a kivételnek, mint pl az első válaszoló)
2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meg a második is bocs
2010. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még az anyjuk példájából, vagy ezen a honlapon feltett tömeges "Mit tegyek itt hagyott a pasim 2 gyerekkel és lesz e még kapcsolatom?" kérdésekből sem tanulnak. Hihetetlen...
2010. júl. 6. 13:14
 7/12 anonim ***** válasza:

én sem értem miért ekkora nagy szám körbekú.ratni magukat a környék összes pasijával.

15 évesen veszítettem el, most vagyok 18 és azóta együtt vagyok a barátommal, akkor is már 1 éve jártunk. nem is csináltam még senki mással...

L/18

2010. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen vesztettem el, és vele szeretném leélni az életem.
2010. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most a szex a baj vagy a gyerek? Aki teherbe esik úgy hogy nem akarta, az így járt, ostoba és felelőtlen. De önmagában miért baj, ha sűrű a szexuális élete?:S Már normális korban.
2010. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem anyukám 16 évesen esett teherbe. Bár összesen 2 pasival volt együtt élete során. Elmesélte nekem, hogy ne essek ugyan ebbe a hibába... Bármit kérdezhetek tőle, ha kell valami, akkor szólhatok, elkísérne a nőgyógyászhoz is. (Egyébként még szűz vagyok.) És sokan nem gondolnak rá, hogy mennyit segít a szülői támogatás... Nagyon jó, ha áll egy tapasztalt ember melletted. Valószínűleg az ilyen kis p*csákkal nem foglalkoznak túlzottan otthon...

Nekem ez a véleményem...

L/17

2010. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!