Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a srác? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a srác? Nem igazán értem hogy most mi van.

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randink, mindketten 17 évesek vagyunk, nagyon jól éreztük magunkat:)..sétáltunk.beszélgettünk, átölelt. csókolóztunk is..nem is keveset. egyszóval eléggé összemelegedtünk. bókolt elég sokat, csókkal váltunk el. de most nem értem mivan:/...ma apukájához ment. msnen ugyanolyan mint a randink előtt, nem beszéltünk a történtekről...beszéltük hogy majd találkozunk. ha megjött apukájától...félek hogy a következő találkozásunknál megint ez lesz hogy csak smárolunk.... én szeretném hogyha járnánk:)..hogy kérdezzek rá hogy mi van köztünk?



köszönöm előre is az értelmes válaszokat:)


2010. júl. 4. 17:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a mai csajok milyen hülyék mostanában
2010. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz normális választ írni akkor inkább ne írj ide semmit....-.-
2010. júl. 6. 09:25
 13/20 anonim ***** válasza:

ha nekem ilyen csajom lenne :D

na félretéve a hülyeséget! ha a randin ilyen jól összemelegettetek akkor nem 1értelmű a dolog? elment apukájához ez olyan nagy tragédia? ahhogy írod találkozni szeretne megint nem?

msn az meg csak ott szöveg van érzelmet megjeleníteni nehéz (bár hangulatjel xD) vagy jobb miért nem mikrofonoztok? :D

még 1 ötlet írd ki gyors üzentnek hogy hiányzol (l):)

várd meg erre mit lép :D

2010. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
jah 18/f voltam :D
2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a normális választ;):D


hát nemtudom:D igazándiból félek. hogy úgy érezné túlságosan rányomulok.meg hogy ilyneket írok ki. de lehet kiírom:Dkis bátorság kell:O:P:D

2010. júl. 6. 10:05
 16/20 anonim ***** válasza:
na volt reakció? :D (utolsó vagyok)
2010. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

nem írtam még ki:D...nem nagyon voltam tegnap

gépnél.mondjuk ma se nagyon leszek. meg kb félek:$:D


nem venné nyomulásnak?:D

2010. júl. 7. 11:11
 18/20 A kérdező kommentje:
ja és köszi hogy érdeklődsz:P:D
2010. júl. 7. 11:12
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem ne írd ki :D picit túl nyomulós, majd alakul magától, hidd el :)

Ha lesz valami fejlemény írd le pls! =)

2010. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

hát remélem alakul magától:P:D

köszi szépen:):D

majd leírom:D:

2010. júl. 7. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!