Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó lennék e-miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó lennék e-miatt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egyetlen egyszer lejött hozzánk ,mert a bátyám legjobb barátja .De nem csak ő jött le hanem még +2 legjobb barátja . xD És totál belém szeretett (szerelem 1 látásra) ,de nem csak úgy ,hogy tetszem neki hanem rendesen szerelmes lett belém . Már mindenki tudja . Csak azért hívogatja a tesóm ,hogy rólam tudjon beszélgetni és ahányszor beszéltünk tisztára bevörösödött meg szédelgett össze-vissza . :) De nekem ő abszolút nem tetszik mármint belsőleg igen ,de nekem nagyon fontos a külső is . Nem tudom ,hogy mondjam el neki ,hogy nem tetszik és nem szeretnék vele össze jönni . A másik fontos dolog ,hogy én még csak 14 vagyok ő pedig már 19 éves. :S
2010. júl. 4. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha, látom önkritikád egy deka sincs, és a srác sem áll a helyzet magaslatán. Mégis milyen pasi az, aki 19 éves fejjel liliomtiprásra készül?...

Nem lehet,hogy csak te magyarázol bele mindenfélét, és a tesód csak hülyít...?

2010. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szivatnak. És egy jó tanács,vegyél vissza az egódból.
2010. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit elvagy szállva magadtól. Am meg hanekeda külső ilye rohadt fontos akkor soha abüdös rancba nemleszel igazán szerelmes.
2010. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, négyszemközt, legyél közömbös, és ha valóban szivatás is, nem szivsz olyan nagyot. Csak ne mutass érdeklődést. Ha nem hülye, venni fogja a lapot!
2010. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lehet, hogy az lennél, de kinek számít? Az a lényeg, hogy neked bejöjjön. Az, hogy foglalkoztat ez a kérdés, azt jelenti, hogy azért ő se közömbös neked, különben tennél az érzéseire. Bár ha csak a belső értékei tetszenek.... hát én hiszek a fiú-lány barátságban. :)

Igen, ezt a korkülönbséget én nem vállaltam be soha, de ha ha téged nem zavar, akkor nem para. :)


ui.: Az "emiatt" szót egybe kell írni :)

2010. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kicsi lány,szálljál le a magas lovacskáról ; )

nem áll jól... ; )

2010. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, bátyám barátja nyomul rám, igaz csak neten elég bátor ehhez, ezért soha nem is fog megtetszeni. Én úgy beszélek vele mint bárki mással, biztos leesik majd neki, hogy nem sok esélye van. Én 17L ő 19F
2010. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!