Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pár, akinél működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár, akinél működik a nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
Létező jelenség a nyitott kapcsolat egy ideje, de a gyakorlatban van ahol tényleg működik féltékenységek és balhék nélkül? Hogyan?

2019. márc. 28. 11:56
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Szerintem ott, ahol a párok inkább barátok, működhet.


Én csak olyat láttam (1-et), ahol ez megbukott. Ott az volt a gond, hogy a férfi vetette fel. Legitimálni akarta a félrelépéseit (tehát vágyott kalandokra). A barátnő hosszas rábeszélés után belement. És a feszültséget az generálta, hogy a barátnőre volt igény, a férfire viszont nem. (magyarán több kalandja volt a női félnek, mint a férfinak) És bántotta a férfi felet. Meggyengült a kapcsolt emiatt, és csúnya vége is lett.

Ez ugye nem egy példa volt a sikeres oldalon. De okulni lehet belőle mit nem csináltak jól a felek.

2019. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek egy pasit, akiknél ez működik. Lefeküdhet akivel akar, és azt meg is beszélheti a barátnőjével, hogy kivel milyen volt, de aki nem csak haver, azt nem kezelheti annak, tehát nem mutathatja be neki, nem hívhatja meg mondjuk egy családi vacsorára, meg hasonlók. Tervezhet utazást, stb-t is akár mással, de ha a hivatalos élettársának pont akkor van szüksége valamire, akkor ezeket elmondása szerint képes háttérbe szorítani, lemondani, mert a nagy szerelme ő. Ennek ellenére azt is elpanaszolta nekem, hogy valaki, akivel csak szexkapcsolata van, nem érez többet iránta, és ez neki rosszul esik. Ennyit tudok, a barátnő szemszögéből és egyéb dolgokról nem tudok nyilatkozni.
2019. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés mit jelent az, hogy működik. Nem egy olyan dolog, ahol két ember csak egymásban keresi ezt a fajta intimitást. Én is arra gondolok, hogy ez barátság féle, ahol a barátság alatt is valami érzületet értek, csak valahogy a másik mégis egy független valaki, aki a maga útját járja.
2019. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincsenek érzelmek egymás iránt akkor működhet de azt nem nevezném kapcsolatnak csak egy viszonynak.

Nekem is volt szexpartnerem, nem érdekelt hogy kivel kúrt, ha nekem kellett akkor ott volt. Semmit nem éreztem iránta, még barátságot sem. Ezek szerint ezt is mondhatom nyitott kapcsolatnak.

2019. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Én ismerek egy darab ilyen kapcsolatot, leírom ottmi a szitu.

Aférj ( ki más, az esetek 90% ban pasik eszéből pattan ki ez a dolog) felvetette a barátnőmnek ( kb. 12 év házasság után) hogy nem akarja megcsalni, hiszen sz e r e t i , de akkor nyissák ki a kapcsolatot, mert elég lapos, ő ujdonságokra vágyik aszexben.

Na, ment a lamentálás egy ideig, de végül a barátnőm belement, azzal a feltétellel, hogy sose viszi haza a nőt, v. nőket, nem mutatja be neki stb.

Ez így mükődöttis ideig,....de aztán a barinőm zokogva hivott fel, hogy ezt ő mar nem bírja, teljesen felemészti, hogy a férje előtt eljátsza , hogy baromira nem érdekli, kit k.úrogat.....de belül örjöng, valamelyik nap késsel felakarta vágni az ereit, csak az volt a szerencse, hogy a nagyobb fiuk hamarább érthaza az edzésről.

Barátnői javaslatra Pszichológushoz kezdett járni, szenvedett egy jóideig, beszéltem/ tünk a fejével, ésvégre, kb. 2 hete beadta a válókeresetet , mert idegileg kezd teljesen kikészülni.

( nb. Aférjét nem igazán érdekli, szerinte korrekten jártel, szeretője is lehetett volna, de ő mindig megmondta, hogy most a barátnőjéhez megy és a gyerekeit se hanyagolta el.)

Na,hát ez van, .... mindenki szűrje le a tanulságot.

2019. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

"Aférj ( ki más, az esetek 90% ban pasik eszéből pattan ki ez a dolog) "

A nők meg nem vetik fel, csak simán félredugnak.

2019. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

AZ elméletek után egy valódi tapasztalat....

A barátnőmmel balaton mellett ismerkedtem meg egy nívós szórakozóhelyen a nyári szezonban, akkoriban olyan állásom volt, hogy nagyon sokat voltam a balaton környéken. Amikor vége volt a szezonnak szeptemberben a párom hozzám költözött és Budapesten laktunk. Majd áprilisba vissza a Balatonhoz az albérletbe. Családi segítséggel vettem egy nyaralót nem messze attól ahol dolgozik,nagyon alaklami vétel volt felújított állapotban és attól fogva a párom ott lakott. Minden nap beszéltünk, ha tehettem mentem le hozzá hétvégenként(néha hétköznapokon is), akkoriban éves szinten 40-50000km vezettem. Aztán 2év múlva munkahelyet váltottam, kevesebb idegeskedés, sokkal jobb fizetés, de egy irodában ültem, és sokkal kevesebbszer találkoztunk. Aztán egy magányos este után felmerült bennem a szakítás gondolata, leültünk megbeszélni a dolgot és a párom hozta fel, hogy igazából őt nem zavarja ha eljárok szórakozni más nőkkel, az sem ha lefekszem velük, de ő ne tudjon róla és az ismerősei sem. Ez majd 2 évig működött, ezalatt 2 nővel feküdtem le, és az első alkalommal olyan lelkiismeret furdalásom volt, hogy el kellett mondanom neki. Ami furcsa az egészben, hogy én próbáltam őszinte maradni de a párom viszont nem. Mivel minden nap beszéltünk nem is gyanakodtam arra, hogy ő közben egy másik férfival gyakorlatilag együtt élt, egész pontosan egy kollégájával volt románca. Amikor vége volt a szezonnak akkor elbúcsúztak egymástól és amikor velem lakott Budapesten akkor nem is találkoztak.

Majd 5 évet voltunk együtt és végül én dobtam be a törülközőt, a mostani párom miatt szakítottam.

2019. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


Hát ez elég tanulságos. A nyitott kapcsolatoknak hosszútávon nem igazán van jövője.

Kb. kapcsolatfüggő vagyok ezért maradjunk együtt, holott már kevés vagy 🙄

2021. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik között nincs érzelmi kapcsolat, ott működhet.
2021. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!