Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdekel semmi igen.34 F...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekel semmi igen.34 F vagyok szingli de már ez se érdekel. Hogy lehetne kitörni? Akinél volt ilyen ott mi segítet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt velem ilyen szóval nem biztos, hogy van értelme amit írok, de én szerintem kisebb célok felállításával kezdeném. Mondjuk a sport egész jó lehet erre. Mondjuk elhatározod, hogy hetente egyszer elmész futni egyet, vagy eljársz kondiba. Biztos van azért 1-2 dolog ami érdekel, tűzz ki ezekkel kapcsolatban kisebb célokat. Vagy kezdj el valami újat ami régebben érdekelt de nem mertél belevágni. Akár tanulj valamit. Lehet ez akármilyen mondvacsinált kis cél, annyi a lényeg, hogy próbálj meg elérni ilyen kis dolgokat. Ha van egy alap motivációd akkor sokkal könnyebb lesz majd nagyobb dolgokat is elérni, esetleg ezekből a kisebb dolgokból jönnek majd nagyobb ötletek meg célok. A lényeg, hogy találj valamit és döntsd el, hogy csinálod. Nagyrészt elhatározás kérdése.
2019. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló van, de fogalmam sincs mi segíthet. Eszek, iszok, dolgozok, alszok. Szabadidőmben is inkább csak eszek meg alszok. Nincs kedvem belefogni semmibe, mert mindent megunok, semmi se jó. Nem tudom mi a pék lett velem...


27F

2019. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy? Abból elég nehéz kimászni
2019. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne kifejtened, hogy mi is a problémád! Mit szeretnél, mire van szükséged?


Szinglilét nekem gyakran sokkal felszabadítóbb, mint kapcsolatban lenni. Szóval tudd meg mit szeretnél!

2019. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!