Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pénzért lettél volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénzért lettél volna valakivel, de úgy érzed többet akarnál vele, elmondanád neki, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, nekem fizetett. Egy egész napot együtt voltunk, még ő marasztalt is. Nagyon szimpi, megkedveltem, el tudnék többet is képzelni vele. Mondjam el neki, hogy szeretném jobban megismerni, és nem pénzért?

2019. márc. 17. 15:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem is elég álszent lenne a csávó, ha elítélné a kérdezőt."

Álszent? Hadd döntse már el, hogy milyen barátnőt akar...

2019. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne mondd el, hanem vezesd rá. Mondd pl, hogy el akarsz menni valahova, de egyedül olyan snassz, kísérjen el, legyen szíves. Utána hívd meg egy ingyen numerára. Hadd higgye, hogy ő szed fel téged.
2019. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#11

Ha úgy érzi, hogy egy ilyen kis "ribizli" méltatlan hozzá, akkor ahhoz se legyen neki elég jó, hogy a farkincáját mártogassa bele.

2019. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Ha úgy érzi, hogy egy ilyen kis "ribizli" méltatlan hozzá, akkor ahhoz se legyen neki elég jó, hogy a farkincáját mártogassa bele."

Ismételten: hadd döntse már el, hogy ki kell neki szexre (pláne, ha fizet érte), és ki kapcsolatra. Lepontozhattok, idióta feministák, attól még a szexuális szabadság a férfit is megilleti.

2019. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen eldöntheti. Csak álszent lesz tőle. :D
2019. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
De ennyi erővel én meg azt mondom, hogy hadd döntse már el a kérdező, hogy mivel keres pénzt magának.
2019. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%
16#, eldöntheti nyilván, viszont viselnie kell a döntése következményeit. Ez az, amit a nők nem nagyon akarnak valamiért megérteni.
2019. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

“De ennyi erővel én meg azt mondom, hogy hadd döntse már el a kérdező, hogy mivel keres pénzt magának.”

Persze, ez így van. Csak aztán ne sírjon, ha nem kell barátnőnek.

2019. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a pasi meg azt a tényt viselje, hogy hülyén veszi ki magát, ha pont ő tartja erkölcstelennek a csajt, miután megdugta. Ti meg ezt nem akarjátok megérteni valamiért.
2019. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaadnám a pénzt ebben az esetben, és így mondanám el, hogy ő nekem többet jelent, nem a pénze miatt voltam vele.
2019. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!