Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 hete beszélgetsz chaten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 hete beszélgetsz chaten valakivel, akkor elképzelhető, hogy lesz valami közötök egymáshoz?

Figyelt kérdés

Vagy akár azt is kérdezhetném, megvan az összhang? Vagy még nem lehet tudni?

Nem kimondottan párkapcsolat téren, hanem puszta emberi kapcsolat terén kérdezem.


Majdnem minden nap beszélünk órákig, kb. délutántól éjfélig.


Én 22l

Ő 23f


Meglepő, hogy nincsenek romantikus érzéseim vele kapcsolatban, de sz@rul érintene, ha elhalna ez a beszélgetés.


2019. febr. 2. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem akarlak letörni, de volt, hogy fél évig-évig csak neten dumáltunk a távolság miatt nőkkel, meg gondolom más is volt a háttérben, csak nem említették a hölgyemények, aztán tudod, hogy hányszor találkoztunk? Nettó nulla alkalommal, mert van amilyen ürügy nyomán dobbantottak. Azóta soha többet nem ismerkedtem és nem is fogok neten. 🙂
2019. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*valamilyen
2019. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Házasság lesz ebből..
2019. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Egy héten túl időpazarlás.

32/f

2019. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem,ez nem garancia semmire és én sem ismerkednék neten.élőben ismerkedjetek mint minden normális ember.találkozzatok.ha meg nem jön össze, felejtsétek el az órákig tartó netes beszélgetéseket.
2019. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha netes beszélgetésben megvan az összhang, ez még nem jelent semmit, és arra sem garancia, hogy személyes találkozásnál is ugyanúgy működik. Nincs értelme sokáig húzni a csetelést.
2019. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én külföldön vagyok, ezt kihagytam.
2019. febr. 2. 08:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve ez más. Mi nem ,,ismerkedünk", hogy ebből párkapcsolat legyen. Csak beszélgetünk, ennyi.
2019. febr. 2. 09:02
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Minden beszélgetés ismerkedés, hiszen megismered a gondolkodását, életét, érzésvilágat.
2019. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőtöknek megfelelő a sima baráti kapcsolat akkor megmaradhat. Nekem is vannak online barátaim (fiúk, lányok is) akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot. A kapcsolattartás mennyisége és minősége néha változik, de többen évek óta az életem részei.

Ha valamelyik fél ennél többre vágyik az már más kérdés.

2019. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!