Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet vki ilyen degenerált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vki ilyen degenerált?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy f@sszal a neten, bár ne tettem volna, megspóroltam volna egy dühöngést. Nos, egyszer találkoztunk, beszélgettünk, hogy én egyetemre járok, vmi szakommal kapcsolatos szakmai dolgot kérdezett, de nem elégítette ki a válasz, erre jött nekem, hogy sz@rt se tudok, biztos hazudok, én nem is járok arra az egyetemre.

Azóta ez a rögeszméje, utánam nyomozgat, a csúcs viszont az volt, amikor a neten nézte az egyetem honlapját, ahol -mint minden egyetem honlapján- kartörténet, szakleírások, felvételi információk, oktatók, tanszékek vannak írva, na meg egypár kép az egyetemről. Erre azt mondja, hogy ő nem talált meg engem a honlapon, de még a képek közt se vagyok, ergo neki van igaza, én nem járok oda, sőt egyetemista se vagyok.

Azóta is megrögzött abban, hogy a neten fenn kell lennie annak, ha én egyetemre járok.

Hogy ilyenkor nem visz el az agyvérzés, azt csodálom.

A slusszpoén meg az, hogy egy diplomás, dr-es idiótáról van szó.


Szerintetek?


2010. júl. 2. 23:58
1 2
 11/18 anonim válasza:
20%
szerintemse jársz egyetemre... aki ilyen buta hogy neten ismerkedik az nem több 6 évesnél. énse láttalak a honlapon pedig kerestelek szóval a srácnak van igaza...
2010. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

00:44! Nagyon vicces. Nem kéne még aludnod poénkodás helyett?


A többieknek köszi, letiltottam, töröltem. De félek, hogy ettől még nem hagyja abba, van benne vmi beteges.

2010. júl. 3. 00:49
 13/18 anonim válasza:
21%
neked nemkéne befejezni a kamuzást és egyetemre járni?
2010. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj a cseszegetéseire! Ha válaszolgatsz neki, azzal csak magadra húzod. Iwiwen tiltsd le, akkor nem tud üzenetet küldeni. Már ha felvetted ott ismerősnek. Ha e-mailt ír, ne válaszolj rá. Beteges, igen, és a beteg emberek pont ebből táplálkoznak, hogy a kezükben tartanak. Ha nem reagálsz rá, remélhetőleg megunja.
2010. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Látom, itt is megjelent egy idióta. Hogyhogy nincs százalékod, barátom? Úgy lecsökkent, hogy már ki se lehet írni?
2010. júl. 3. 01:05
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem bántásból mondom,de tényleg egy degenerált idiótának tűnik.Ha jót karsz magadnak,akkor szerintem hagyd ott,mert nem érdemel meg téged.
2010. júl. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
00:08 nem ő az, azt a kérdést én írtam :D Nem tudok egy pasiról semmit, csak hogy melyik egyetemre jár, jó lett volna legalább onnan megtudni a nevét :D
2010. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja mármint, hogy ne nézzetek hülyének, hallottam már a nevét, és ha látnám felismerném.
2010. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!