Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet vki ilyen degenerált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vki ilyen degenerált?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy f@sszal a neten, bár ne tettem volna, megspóroltam volna egy dühöngést. Nos, egyszer találkoztunk, beszélgettünk, hogy én egyetemre járok, vmi szakommal kapcsolatos szakmai dolgot kérdezett, de nem elégítette ki a válasz, erre jött nekem, hogy sz@rt se tudok, biztos hazudok, én nem is járok arra az egyetemre.

Azóta ez a rögeszméje, utánam nyomozgat, a csúcs viszont az volt, amikor a neten nézte az egyetem honlapját, ahol -mint minden egyetem honlapján- kartörténet, szakleírások, felvételi információk, oktatók, tanszékek vannak írva, na meg egypár kép az egyetemről. Erre azt mondja, hogy ő nem talált meg engem a honlapon, de még a képek közt se vagyok, ergo neki van igaza, én nem járok oda, sőt egyetemista se vagyok.

Azóta is megrögzött abban, hogy a neten fenn kell lennie annak, ha én egyetemre járok.

Hogy ilyenkor nem visz el az agyvérzés, azt csodálom.

A slusszpoén meg az, hogy egy diplomás, dr-es idiótáról van szó.


Szerintetek?


2010. júl. 2. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Elég idióta lehet ez a valaki:D

De ne idegesítsd már magad ilyen hülyén.Szerintem üldözési mániája van.Beteges ahogy viselkedik.:D:D

2010. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A neten fellelhetők 99%-a aberrált. Keresgélj rendes helyeken.
2010. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

pl rendes hely disco?:D:D

egyébként elég hülye lehet.-.-" biztos van valami beütése a csávónak,ha ennyire nem hisz senkinek.oO

2010. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Neten sose ismerkedj sosem tudod milyen aberrált barommal hoz össze a sors. Az ilyen emberekről van egy jó véleményem: amíg a Föld kerek mindig lesznek s*ggfejek.
2010. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás+törlés.

Amúgy szégyen, hogy már bárki lehet doktor, ha jól helyezkedik.

2010. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ, anyám, ezt a kérdést!! Hát remélem, nem ő az! Ha meg ő, hát nyasgem neki!


Köszi a válaszokat, a fülemen is jön ki a gőz...

2010. júl. 3. 00:10
 8/18 anonim ***** válasza:

00.08 :D Huh micsoda egybeesés:DXD

Egyébként ne idegesítsd fel magad ilyen idiótákon,felesleges rajtuk bosszantani magad csak magadnak ártassz.

Koptasd le ,mer ez elég beteg lehet,valami baja van agyilag :)És ez diplomás?:D Szerintem agyára ment valami...azért ilyen paranoiás.XD

2010. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Fülünyúl ***** válasza:
Szerintem felejtsd el és töröld ki az életedből. Ismerek viszont egy normális szingli férfit ha érdekel. :)
2010. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, már ahogy olvastam a történetedet, ideges lettem, nemhogy ha velem történik meg...Szerintem töröld és tilsd mindenhonnan, ne foglalkozz vele.
2010. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!