Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok ezzel? (alfahimek. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok ezzel? (alfahimek. )

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom az ilyen alfahím,divat majom pasikat! Egyszerűen undorodok tőluk:S

miért nem tudnak igazi pasik lenni akik a divat helyett a pl. a focival foglalkoznak?



15éves lány vagyok.


2010. júl. 2. 22:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
am lehet,hogy azért gondolom igy ezt az "alfahimes" dolgot,mert már volt pár ilyen pasim,és mind átbasztak,és igy "megutáltam" öket
2010. júl. 2. 23:17
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Mit nagyképűzöl ugyanazt írtam le mint te!!!

"Én nagyon utálom az ilyen alfahím,divat majom pasikat! Egyszerűen undorodok tőluk:S"

Ugyanezt írtam le csak pár "csajra". Ha én nagyképű vok akk te is. Ennyi.

Ha meg csalódott vagy attól meg nem kell lenézni mindenkit aki szeret foglalkozni magával ok? Bár ahogy elnézem az IQd sejtem miért dobtak ki... mind1.


Sztem ennek kéne az alapnak lennie nem annak ami manapság megy bakker képesek néhány ember úgy kimenni az utcára h szebbet hányok! Nemértem miért baj h igényes vki.

Jó nemérdekel azt hiszel amit akarsz.

2010. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek...neked nem tetszenek a divatmajmok, neked meg a dagadt csajok. Nem kell rájuk nézni, másfelé kell kacsintgatni. Téma lezárva.
2010. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Iq-m rendben van képzeld el :)

amugy meg nem fogok ezen veszekedni..

mind1..:)

2010. júl. 2. 23:24
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó akk nem kell elkezdeni leszólni másokat ha nem tod elfogadni h vkinek nem fog tecceni amit írsz. Cső
2010. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
nem nagyképű ez csak egyszerűen segg...
2010. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én abszolút egyetértek veled. A mai srácok kezdenek elnőiesedni, de hát keresgélni kell, vannak még igazi férfiak, de persze ők sem tökéletesek. Én sem szeretem a kis kinyalt, 30 kg-os srácokat, akik azzal próbálnak felvágni, h cigiznek, isznak, csajoznak..mert sajnos manapság ez a jellemző. Ha valaki igényes magára az persze nem baj, sőt, de tényleg nem kell túlzásba vinnie. Egyébként azzal nem értek egyet, h az igényes pasiknak csakis a jó csajok jönnek be..kinek mi a jó? Lehet az egyiknek állati ronda a kiszemelt, a másiknak meg álomszép.
2010. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja 18/L voltam (az utsó)
2010. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
örülök,hogy valaki azért egyetért velem :)
2010. júl. 3. 10:17
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért tisztázzuk már,hogy az alfahím kifejezés nem úkeletű szó eredetileg nem az ilyen kis divatb*zikra találták ki,illetve alla a stílusra,amit néhány éve kezdtek el követni a fiúk.Igaz,én már nem vagyok tini,de engem is idegesítenek,tudom,kikről beszélsz.Főleg az,hogy akkora arcuk van ezeknek a kis tizenakárhány éves kis fiúkáknak,hogy gond nélkül hosszú ideig bámulnak egy idősebb lány képébe a buszon.Mert azt hiszi,jól néz ki és megteheti,pedig igazából baromi gáz,attól,hogy van a karján 2cm izom,meg felvesz egy atlétát rózsafűzérrel még nem útlevél arra,hogy minden csajt megkaphasson,beleértve a tőle idősebb lányokat is!-dehát szerencsétlen ezt képzeli.Hagy legyenek boldogok a kis álomvilágukban...a huszonéves lányok amúgy jókat röhögnek rajtuk.Lehet,hogy egy-két tinicsajnak bejönnek(a hülyébbik fajtából)dehát az való nekik.
2011. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!