Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok ezzel? (alfahimek. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok ezzel? (alfahimek. )

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom az ilyen alfahím,divat majom pasikat! Egyszerűen undorodok tőluk:S

miért nem tudnak igazi pasik lenni akik a divat helyett a pl. a focival foglalkoznak?



15éves lány vagyok.


2010. júl. 2. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Divatmajom focista is van, lásd Beckham.
2010. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jó,de nem mindenki Beckham. ;)
2010. júl. 2. 22:55
 3/20 Holdtündér ***** válasza:
Vannak plázacicák és vannak plázafiúk is... Ez van. :S
2010. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én is útálom őket, szégyent hoznak a nemünkre... foci, izom, sport, de azért érzések is legyenek


18/F

2010. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
énse birom őket.. de a minap megismerkedtem egy sráccal, aki volt napiszaron, mint alfahim, és bejön... pedig nembirom őőket.:D
2010. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem is írtam, hogy mindenki Beckham. Sok olyan "pasi" van (jobb szeretem a férfi jelzőt, ha már..), csak sok lány nem veszi őket észre, mert nem trendi a séró, nem elég kockás a cipő, nem eléggé cső a nadrág. Egyre tobb "divatmajom" van, sasszemekre kell váltani és felfedezed a talptól-skalpig férfiakat.
2010. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Bár mondjuk felszoktam röhögni, ha egy egy szoláriumskacot meglátok, mikor már ilyen lilába áthajló barna bőre van. :D


Azt meg ne várd, hogy egyetlen pasi se törődjön a divattal. Nem mi magunk találtuk ezt ki. Ha nem lenne rá igén, senki se szenvedne a külsejével.


Bár tény, hogy nagyon sok srác túlzásba viszi a divatot.


20F

2010. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

én nem azt mondom,hogy ne foglalkozzatok magatokkal :) persze jól nézzetek ki! :)

De vannak akik nagyon túlzásba viszik a divatot,egésznap a tükör elött állnak,csináljak a hajukat..stb

2010. júl. 2. 23:02
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Bakker... én meg tudod mit utálok? Amikor egy dagadék csaj arra nem képes hogy elmenjen sportolni csak zabál felveszi a ruhákat amiből kilóg a hurkája hajat mosni nem képes ömlik róla a zsír stb... én meg ettől undorodok! De megtartom magamnak! Nem megyek oda hozzá kész.


21. században élünk és akk mi van ha én úgy érzem jól magam h márkás cuccokat hordok meg jól néz ki a hajam meg tom h jól nézek ki?! Nem csak a csajok lehetnek igényesek meg csak ők adhatnak a külsejükre. Bocs, de utálom az ilyet h ha egy srác foglalkozik magával akk az már "alfahím" meg "divatmajom". Bocs, hogy igényesebb vok mint a többi :P egyébként meg sportolok is.


De egyébként tökmindegy nyavajoghatsz is a jó csajoknak az igényesebb srácok jönnek be :P Ennyi. Felhúztál.

16/F

2010. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

pff :D kár volt feltennem ezt a kérdést!

egyébként én nem vagyok dagadt..:D sportolok;)


nagyképű..

2010. júl. 2. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!