Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom szeret vagy csak kamuzik?

Figyelt kérdés
mindig játszunk nevetünk jókat meg minden de amikor oda jutnánk hogy csók meg minden akkor nem akar,és valamikor meg akar.
2010. júl. 2. 19:55
1 2 3
 21/26 Funktasztikus ***** válasza:

a csajod egy kis ri.banc:D ügyes vagy hoyg nem feküdtél le vele grat:D


14 F elözö voltam:D

2010. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Előszōr tanulj meg írni b@zd meg... nyelvtanból hanyas vagy?
2010. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
igen az a hőlye le akart fektetni éjszaka. azt utána mer a szememet sem mertem lehunyni...
2010. júl. 4. 11:36
 24/26 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg húzd meg a csajt ha annyira akarja meg még jól is nézki:D

komolyan mondom szüzességeden kívül(ha van)mit veszítesz?

tegyed neki ahogy illik kis srác kotont meg vetess valakivel ha szégyelled ha nem mert kemény vagy be mész leveszed a polcról pénztár perkálsz és ennyi

mehet a menet

hajrá

jó figurákat!:D

2010. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
elég ribi kis csajod van. csókolózni nem mer, szexelni meg tudna?? nem szeret ez téged, csak arra vár, hogy vki megdugja. a haveros sztori meg... hát arra nem tudok mit írni :DDD
2010. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Máté T. válasza:
Most komolyan miből gondolod, hogy ebből amit leírsz meglehet mondani mit akar. Látnod kéne rajta. Látni a mozdulatain. Érezni a hangján. Szerinted ha írsz 2 sort trehányul írásjelek és nagy kezdőbetűk nélkül mi meg majd megmondjuk mi a baj????
2010. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!