Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom szeret vagy csak kamuzik?

Figyelt kérdés
mindig játszunk nevetünk jókat meg minden de amikor oda jutnánk hogy csók meg minden akkor nem akar,és valamikor meg akar.
2010. júl. 2. 19:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
most nem tudom mit tegyek, nem járunk de amikor a csók jönne akkor közelítünk de utána meg elfordul és nem engedi a szájára(a smacit)
2010. júl. 2. 19:56
 2/26 anonim ***** válasza:
ilyen hülye egy kérdést...
2010. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak félénk:) lassan célozgass a dologra. és ha ő is úgy gondolja akkor meg fog történni hidd el.
2010. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ha nem jártok, hogyan a csajod?
2010. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

miért lenne hülye???

nem tóm mit tegyek dobjam vagy kérdezzek rá???

2010. júl. 2. 19:57
 6/26 anonim ***** válasza:
de egyébként tényleg ... hogy lehet a csajod ha nem is jártok?
2010. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2010. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

a csajom.

csak félénk :) amúgy csak 13 vagyok nem vagyok még annyira csak nem tóm mit kezdjek vele vagy mit mondjak neki? mert nem merem letámadni hogy azzonnal idegyere...

THX a segítséged nagyon

2010. júl. 2. 19:59
 9/26 anonim ***** válasza:
mondom lassan célozgass a dologra. vagy beszélj vele róla hogy miért nem meri és próbáld ugy csinálni ahogy neki jó.;) egyébként hajrá meglesz az :)
2010. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ő a csajom csak véletlen rosszúl írtam ki...

amúgy mit kezdjek mert csókolózni nem akar csak komolyabbat.

2010. júl. 2. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!