Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi szexet akkor is fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexet akkor is fogja kívánni a másik, ha gumival kell védekezni?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben hogy vajon akkor is akarhat-e valaki szexelni a másikkal, ha azt gumiban kell csinálni és mondjuk még nem tud róla? Nem futamodnak meg ilyenkor a férfiak, amikor ez kiderül?
2019. márc. 7. 07:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

#8: akkor ne szexeljenek novel. Minél jobban tiltakozik valaki a gumi ellen, annál veszélyesebb kategória, és szinte biztos, hogy legalább egy jo kis hpv-et is kapsz tőle.

Ha gyerek lesz, akkor meg ki vannak akadva.

2019. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha felhúzza rám a nő, akkor nem gond. Viszont ha nem szól előre és nincs nálam gumi, nála pedig csak átlag méret van, az probléma.
2019. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
És te akarnál olyannal még szexelni, aki hajlandó lenne egy alkalmit gumi nélkül bevállalni? Marha kár lehet egy ilyenért, ha így alakul...
2019. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni, hogy hogy másképp lehet alkalmi szexet bonyolítani...

Gumi nélkül??? FÚJ!!

Aztán lehet pislogni, hogy miért van annyi nemibeteg... ez undorító és igénytelen, nem is értem, hogy fordul meg valaki fejében, hogy csak úgy, à la nature bedugja valaki idegenbe a farkát vagy beengedje magába... pfhejj. Gusztustalan.

2019. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

Látom, sokan támadják az alkalmi szexet, akkor én leszek a kivétel: Mérföldekkel izgatóbb és intimebb gumi nélkül. Gumi nélkül tényleg olyan, hogy érzi az ember a másikat.

Részemről a dolog kulcsa annyi, hogy nem tök random lányokkal csinálom és tádám, nem kapok el semmit.

(Azt valahogy mindenki szépen átugrotta, hogy komoly kapcsolatban is ugyanúgy belehet szedni nemi betegséget, mert a kapcsolatok kb. felében történik megcsalás. Több ismerősöm is szedett már így össze pár finomságot.)

2019. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Inkább húzok gumit mintsem elkapjak valami nyavaját, illetve az sem hátrány hogy minimálisra esik az esélya annak hogy nem várt puja lesz
2019. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
#25 Es mondd csak, aki parkapcsolatra megbizhatatlan embert valasztott az szerinted mekkora esellyel fogna ki alkalmira szinten megbizhatatlan embert? Ebbe ugye nem gondoltal bele, csak a szellemi lustasagod miatt egyszerubb minden eset koze egyenlosegjelet tenni.
2019. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#27: Az emberek többsége megbízhatatlan. Mégsem akar a többség hosszútávú kapcsolat közben is papírt kérni. Nem szellemi lustaság, hogy nem gondolom azt, hogy akivel együtt vagyok, az soha, semmilyen körülmények között nem csalhat meg.

Nem egyenlőséget tettem, hanem rámutattam egy ellentmondásra, az érem másik oldalára.

2019. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nincs ellentmondas. Parkapcsolatban kisebb a riziko, mint az alkalmiban. De menj, vilagositsd fel a vervetelen a szakembereket, hogy a rizikofaktorokhoz azt is vegyek fel, ha valaki hazas.
2019. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
#29: Kisebb, de közel sem annyival, amennyivel állítják. Fura, de az én környezetemben kb. ugyanannyian kaptak el valamit azok, akik kapcsolatban voltak, mint azok, akik nem. Ráadásul egy ismerősöm, aki pont a cuksi barátnőjétől kapta el, pont azt mesélte, hogy a doktornő azt mondta neki, hogy sokkal többen betegszenek meg kapcsolatok közben, mint ahányan gondolnák.
2019. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!