Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi szexet akkor is fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexet akkor is fogja kívánni a másik, ha gumival kell védekezni?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben hogy vajon akkor is akarhat-e valaki szexelni a másikkal, ha azt gumiban kell csinálni és mondjuk még nem tud róla? Nem futamodnak meg ilyenkor a férfiak, amikor ez kiderül?
2019. márc. 7. 07:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább ne szexelj!
2019. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
45%
Ne aggodj, tele leszel verve ugyis.
2019. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Elég szegényes az önértékelésed, ha ettől tartasz. Eleve felesleges alkalmi kapcsolatokba belefogni, mert nem kielégítő a léleknek, hiszen csak arról szól, hogy a testek elveszik egymástól az élvezetet, ami pusztán fizikai kielégülés. Nem azon aggódsz, hogy mennyire üres maradsz lelkileg, hanem, hogy vajon gumival megdug-e. Szedd össze magad, ez így nagyon gyenge muzsika.
2019. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Esküszöm, itt egyre primitívebbek az emberek 😅 Szüleitek büszkék lennének, tisztelet a kivételnek 😉 2. remélem én is 😘
2019. márc. 7. 07:59
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Most erre mit lehetne mondani, amikor azon aggodsz, mint leanyzo a rosszlanyokon hogy megdug-e a faszi gumiban? :D
2019. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
3. Figyu, nem kértem véleményt az alkalmi szex fontosságáról vagy az ellenkezőjéről, és eleve ettől még senki sem rosszabb ember, mert esetleg ő belemegy ilyenbe 😉 Nekem a lelkemmel nincs semmi gond. A többit mi is eltudjuk dönteni 🙈
2019. márc. 7. 08:01
 7/34 A kérdező kommentje:
5. Nem aggódok, nem tudom te ezt honnan veszed 😅 Teljesen normálisan feltett kérdés szerintem.
2019. márc. 7. 08:04
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi szexnél elég alap, hogy gumival történik (lásd nemi betegségek).
2019. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Vicc vagy.

#3 voltam.

2019. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
8. Én is így gondolom, csak anno néhány férfi ismerősöm azt beszélte, hogy ők biztosan nem csinálnák soha gumival, inkább akkor nem szexelnek a nővel 😅
2019. márc. 7. 08:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!