Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi szexet akkor is fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexet akkor is fogja kívánni a másik, ha gumival kell védekezni?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben hogy vajon akkor is akarhat-e valaki szexelni a másikkal, ha azt gumiban kell csinálni és mondjuk még nem tud róla? Nem futamodnak meg ilyenkor a férfiak, amikor ez kiderül?
2019. márc. 7. 07:53
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
3. Én is jót mulattam rajtad 🙈 Imádkozz a lelkemért, kérlek 🤷🏻‍♀️
2019. márc. 7. 08:12
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem futamodik meg. Ha normális a pasi részéről is elvárás ez, biztos ami biztos alapon.
2019. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
12. Köszi a normális válasz egyikét 😊
2019. márc. 7. 08:18
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyre primitívebbek a kérdések is, milyen választ lehet várni erre.


Lehet, hogy nem fogja kívánni, de akkor vedd úgy, hogy nem kár érte, semmit sem vesztettél, ha ilyen férfit ejtesz és inkább mellōzitek az alkalmit.

2019. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
14. Nem is aggódom ezen, hogy mi van ha nem fogja így kívánni és Úr Isten, így mi lesz... Nem tudom honnan veszitek ezt, hogy rá vagyok görcsölve, hogy mi van ha nem lesz😂😂😂😂 Akkor ennyit ért, így van és nem is kár érte. a kérdést inkább úgy gondoltam, hogy a pasi akkor is örömet leli-e a dologban, hiszen nem valami kényelmes dologról van szó. 😊 Csak mindenki előbb jött a kioktatással stb. 😊
2019. márc. 7. 08:25
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy, 14? Se a kérdésed de a smiley használatod alapján nem lehetsz annál több.
2019. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Akalmi szexnél ez alap kéne, hogy legyen.
2019. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Ez bizalmon alapszik, hogy mennyire vagy hajlandó megbízni a másikban. Sok kapcsolatban idővel gumi nélkül szexelnek.

Viszont szerintem ha csak ti jártok össze egymással és közbe-közbe nincs cserélgetés, partner csere már mint, akkor szerintem itt is lehet idővel óvszer nélkül.

Bár ha nem akarsz terhes lenni, akkor azért inkább maradjon a gumi. Mert a megszakításos nem védekezés.

2019. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nem aggodsz, de azert feltetted ide ezt a kerdest. Vilagos :D.
2019. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ja, és ha valaki azt mondja, hogy melletted nem szexel senki mással, az biztos úgy is van. Lehet ennyire hülyének és hiszékenynek lenni felnőttként? Jesszus...így terjednek a nemi betegségek. Amúgy tök egyszerű lenne, mielőtt valakivel ejutsz oda, hogy na akkor óvszer nélkül szex, menjetek el egy nemibetegszűrésre és kész.
2019. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!