Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kísérem egy szakaszon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérem egy szakaszon a kolléganőt, ez baj?

Figyelt kérdés
Nős férfi vagyok. Nemrég egy új kolléganő jött a céghez, mellettem lévő elszeparált részben dolgozik. Sokat beszélgetünk, munka előtt és ebédidőben is, szimpatikus csaj, de nem akarok tőle semmi komolyabbat, csak egyszerűen jó dumálni vele. Ha úgy van, hogy ugyanakkor indulunk haza, akkor egy darabon el szoktam kísérni (kb. 200-250 m). Nem arra szoktam haza menni, de ez az utca nagyjából párhuzamos azzal, amelyikre rá kell fordulnom, tehát majdnem ugyanakkor utat teszek meg így hazáig, egy kicsivel többet. Szerintetek ez probléma, hogy kísérgetem a csajt?
2019. febr. 27. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy benned felmerült nem biztis,hogy kéne.Miért is?Fura volt azt.is.olvasni,ahgy írtad,nem akarok semmi komolyabbat,csak...

Amùgy az hogy egy részen munkatárssal mész haza miért volna kifogásolható?

2019. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged válasza lenne egyedül mérvadó a kérdésben.

Engem nem zavar, hogy kísérgeted a csajt.


Azért az általános ökölszabályként elmondható, hogy nem jutna eszedbe ezen gondolkodni, ha nem lenne pici vaj a füled mögött. Amennyiben tényleg csak kolléga és jó dumálni vele, akkor nem kérdeznéd ezt.

2019. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Csak egyszerűen jófej, kedves lány, jó vele beszélgetni. Tényleg nem akarok tőle többet, szeretem a feleségem.


De azért azt elismerem, furcsának tűnhet, hogy egy kicsit kerülök, csak miatta.

2019. febr. 27. 15:55
 4/27 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogyan látná ezt a dolgot egy külső szemlélő.
2019. febr. 27. 15:56
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit furcsa dolog ... De vigyázz, mert az ilyen ártatlan dolgokból szoktak a megcsalások lenni, ha valakinek hullámvölgyben van a kapcsolata. A kolléga, kolléganő meg olyan megértő, sokkal kedvesebb, stb. Csak óvatosan. Lehet, hogy most semmit nem akarsz tőle, de biztos vagy benne, hogy ő sem? Meg hogy ez nem fog megváltozni 1-2 hónap múlva, ha még jobban megismeritek egymást?
2019. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem lenne feleséged, akkor megd*gn@d?
2019. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Az összes viszony igy kezdodik. Senki nem ugy talal szeretot (kiveve aki celzottan azt keres persze), hogy "na, kisergetem a kolleganot es majd ket het mulva meglesz", hanem pont igy mint te. Eloszor csak kerülsz miatta, mert milyen jofej. Aztan talalkozol vele munkan kivul mert hat milyen jofej, aztan...
2019. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 hollófernyiges ***** válasza:
33%
Nem elég hűségesnek lenni, annak is kell látszani.
2019. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemlélő honnan tudná merre kell hazamenned?Egy kis kerülőt tenni valakivel,mert kedves,aranyos,bájos,cuki.Ne viccelj.☺ Magadnak hozod fel vésekezésképp,de ebből Te is tudod,hogy még bajod is lehet.


De most is azt.mondodm,hogy alapvetően egy részen kollégával hazamenni nem bűn,de nem az első sarkon hanem a másodikon lefordulni emiatt elgondolkodtató.Ennyi erővel dumálgathatsz vele a munkahelyen is.Szóval ismerd be magadnak inkább.(1)

2019. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Többféle útvonalon tudok közlekedni a munkahelyem és az otthonom között. Van megszokott, bejáratott is, de ha úgy alakult, hogy valakivel együtt indulok, és nagyjából egy irányba is megyünk, de ő inkább a másik irányba szeret elindulni (ami nekem nem kitérő, időben sem), akkor bunkóság lenne ragaszkodnom a megszokott útvonalhoz, olyankor a másikhoz csatlakozom. Emberek vagyunk, nem csak munkáról szoktunk beszélgetni. Autóval járó kolléga is kérdezte már, hogy nem megyünk-e abba az irányba hazafelé, mert akkor egy darabon elvisz kocsival.

De a nejedet kéne megkérdezni, hogy őt nem zavarja-e, mert az számít a te esetedben.

2019. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!