Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többgyermekes apukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyermekes apukaként mindig érdekelt, vajon a játszótéren a szintén gyermekes anyukák, megnézik-e maguknak pld. A hozzám hasonló, fiatalos apukákat?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy pasiként néznek rá, esetleg meg is tetszik nekik. Vagy annyira leköti őket az anyaság, hogy csak a gyerekre figyelnek? Vagy függ ez a házasságuk minőségétől? Nem arra gondolok, hogy szerelem szövődik, vagy csak flört, hanem arra hogy egy apuka, attól hogy apuka, még lehet jó pasi, akit meg is néznek....

2019. febr. 19. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam az apukákat nézni, nem kizáró ok a gyerek, attól még az a pasi lehet nagyon helyes. És igen, az oviban-iskolában-edzésen is ugyanígy megnézem az apukákat. Se plusz, se mínusz nem nyom a latban, hogy van-e valakinek gyereke, persze családokat azért nem robbantanék szét, ha nem muszáj, tehát rányomulás kizárva.

Ami kifejezetten "jó pont", és vonzó, ha az apuka tud is valamit kezdeni a gyerekeivel, látszik, hogy sokat vannak együtt, jó a kapcsolatuk. Szerintem cuki, ahogyan együtt tudnak játszani a kisgyerekükkel.

2019. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Jóhogy, szinte biztos lehetsz benne, hogy ha jól nézel ki, sasolnak.

Én annak idején 2x évesen jártam az unokahugomért.

Magas vagyok, jóképűnek tartanak a nők, plusz akkor még frankón kockás hasam volt, széles vállam, nagy mellizom(azért most már közel a 35-hez, van egy kis pocak).

Szinte mindig szemeztem valamelyikkel és a jobbakat el is vittem .

Szal ne hagyd magad becsapni, simán pasiznak férj, gyerek ide vagy oda.

2019. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es, pont erre gondoltam én is, hogy az apuka viselkedése a gyerkőcökkel is nyom a latban. Főleg ha egyedül kijön több gyerekkel, és még kezelni is tudja őket...:)
2019. febr. 19. 15:44
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ez az apuka nagyon jokepu. Szep a gyerek is."- gondolom magamban es megyek tovabb. Semmi bugyinedvesedes, semmi nyalcsorgatas v tovabbi gondolat ezzel kapcsolatban.
2019. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg játszóteres anyuka voltam, nem nagyon néztem úgy az apukákra. Valószínű azért sem, mert rendben volt a házasságom. Amikor tönkrement és eltelt egy év a törés után, akkor már az oviban felfigyeltem egy apukára, de gyorsan le is higgasztottam magam, mert abból óriási botrány lett volna. Jóval később meg beleszerettem egy házas férfibe, akinek két gyereke van.
2019. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!