Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha ma este a párotok azzal lepne meg, hogy hazahoz plusz egy pasit?

Figyelt kérdés
Természetesen olyat, aki nektek is vonzó.
2019. febr. 14. 09:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%
De nem értem miért ezzel lepne meg? Esetleg azt akarja hogy hármasba csináljátok vagy hogy te a pasival ő meg nézi vagy miért akar egy pasival meglepni? Vagy a haverja és iszogatni akarnak vagy mi? Túl nagy dolog lett ez a valentin napi baromság. Idióta magyarok minden marhaságot át akarnak venni.
2019. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre két pasim lenne a semmiből, nem rossz arány. :-D
2019. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném a párom, hogy mit szívott..
2019. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
#13! inkabb ne kérdezd meg, nehogy neked nem tetsző válasza legyen :DDD
2019. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%

Kövezzetek meg, de ha a párom benne lenne, akkor én is :) Teljesülne egy régi és eltitkolt vágyam...

Nyomatékositom, hogy csak akkor lennék benne, ha a párom is csupán szexuális eszközként tekinte rá, mint én.

Egy barátnőmmel már voltunk hármasban, semmit sem változtatott az amúgy nagyon szoros kapcsolatunkon a párommal immár 5 éve. Szóval ehhez két ember kell, ilyen beállitottsággal. Ha nem tudod biztosra a párodról, hogy benne van az ilyesmiben, akkor nagy balhé is kisülhet belőle.

22n

2019. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
#14, rossz válasz nem létezik:)
2019. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Miután én küön alszok a férjemtől, azt hiszem dijaznám:))
2019. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Először leszopatnám vele az idegent, majd a pasival seggbedugatnám és szakítanék vele.
2019. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ettől tartanom, mert annyira ismetem a párom, hogy nincs az a fű, amitől ő ilyenre vetemedne :-)
2019. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
Megkínálnám egy itallal, majd szépen összecsomagolnám a párom cuccait és mehetne amerre lát. Még jól is jönne ki, az illető így legalább segíthet neki elcuccolni. Aztán kinyitnék egy üveg bort és innék arra, hogy újra szingli vagyok.
2019. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!