Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit szólnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok olyan első randihoz amit a fiú délutánra tervez mert este megy sörözni a haverjaival és addig le kell zavarni a randit?

Figyelt kérdés

A kérdésben minden benne van. Az első randit a fiú délután háromra lőtte be, és miért? Mert 17re otthon akar lenni megy a haverjaival sörözni ugyanis....


vagyis a velem való első randi nem más mint egy vatta.... amivel az esti sörözés előtti időt be akarja tömni. És ugye túl sok időt nem is hagyott 15kor randi, 17kor haverok, közlekedés 1 óra vagyis max 1 órás lehet a randi. Elég az nem???


Na csajok mit szólnátok ehhez?


2018. okt. 18. 13:01
 1/10 hollófernyiges ***** válasza:
64%
Szerintem nincs azzal gond, hogy valaki egy randin kívül más programot is beszervez egy napra.
2018. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavarna, én is szoktam tervezni más programokat randi utánra.
2018. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Mit szólnék? Semmit. Randi után átmennék a legjobb barátnőmhöz, vinnék nasit, bontanánk egy bort, megbeszélnénk, hogy kivel mi történt mostanában, aztán annyi.

Igaz, már 3 éve van párom, együtt is élünk, de attól még ugyanúgy van külön én, külön ő, és mi. Amúgy a randink előtt és után is volt programja a páromnak, de nem zavart. Nekem is volt.

2018. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Mivel eleve nem vagyok olyan nő, aki úgy tervezi a randit, hogy a másik ágyában végez, ezért nem zavarna, legfeljebb a kicsit szűkre szabott időkeret. Én 2-3 órát lőnék be a programra, legyen akár séta vagy kávézás, de csak mert kellemetlen az, hogyha jól érzi magát az ember, és kényszerből köszön el.

Ezt leszámítva nem gáz, pláne első randin minek szánjon egész napot a másikra?


Fogd fel másképp: a haveros program már régóta fix, de annyira szeretne végre találkozni veled, hogy nem akarta még X napot tolni a randit, így inkább beszervezi a másik program elé. Ha a haverok lennének a fontosabbak, akkor azt mondta volna, hogy majd a következő szabadnapján találkoztok. :) Szóval ilyen szempontból meg jó pont.

2018. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy állítod be, mintha muszájból menne veled randizni, csak hogy ne kelljen addig otthon ülnie, ameddig el nem megy a haverjaival, pedig ez nem valami kényszer, ha nem érdekelnéd, akkor inkább ülne otthon. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha más programja is van aznapra, de ha neked ez probléma, akkor senki nem akadályoz meg abban, hogy elmondd az illetőnek, hogy neked ez így nem pálya.
2018. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy órás első randi egyáltalán nem rövid, bőven elég szokott lenni.
2018. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát figyu, végül is ha belegondolsz, ha egy óra alatt nem tetszetek egymásnak annyira, hogy legközelebb már az egész napját vele akarja tölteni (vagy te vele), akkor jobban is jártok, hogy eleve rövidre van tervezve.


Amúgy nekem ez offos lenne, én nem tudnám ilyen lazán kezelni mint itt sokan mások. Az se biztos, hogy így elmennék a randira, inkább vagy áttervezném másik napra, hogy ne kelljen "sietnie", vagy inkább berekeszteném az ismerkedést. Nem azért, mert annyira az ágyában akarnék már az első randin kerülni, hanem mert számomra az az ember a legfontosabb adott időpillanatban, akivel randizom, nem fogom mesterségesen korlátozni az időt, amit együtt töltünk, hogy a haverokkal menjek bulizni (amit egyébként jelentősen később is el lehet kezdeni, senkinek semmi baja nem lenne belőle), és ugyanezt várnám el a másiktól is. Felőlem szervezhet programot a randi utánra, de egy óra alatt mégis, mit lehet csinálni? Azt se tudod annyi idő alatt eldönteni, hogy tetszik-e annyira, hogy akarj második randit, ez így kb bemutatkozásra elég.

2018. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ezzel semmi baj. Sot, meg jo pont is, hogy elso randin nem akar megdugni.
2018. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasinak a képébe röhögök és el se fogadom a meghívást.
2018. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első randinak, ismerkedésnek bőven elég. Aztán ha bejöttök egymásnak, úgyis lesz több is, ha meg nem, mit csinálnátok órákon keresztül?
2018. okt. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!