Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tőrténik most velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tőrténik most velem?

Figyelt kérdés
Április ota amiota viszautasitott egy lány,kezdem magam kiboritani. Megnővesztem a hajam meg stb.
2010. júl. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az történik, hogy kezdesz hülye lenni.


Megoldás: Szedd rendbe magad!

2010. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Látszik hogy teljesen tönkre vagy menve...

Egy mondatot nem tudsz leírni helyesen..

2010. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön a hajnövesztés a visszautasításhoz? Ne haragudj, de ezt most tényleg nem értem...
2010. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a hosszú haj szép :)

amúgy, nyugi majd találsz valakit , a szerelem megvár :)

2010. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. hozzászólónak válaszolok:


Úgy jön, hogy kiborul, és nincs kedve foglalkozni magával sem, meg semmivel sem.

2010. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gondolj bele, ha kiborulsz, hajat növesztgetsz meg nem adsz magadra, akkor nem is fogsz kelleni a csajoknak

állj talpra, szedd össze magad, adj a külsődre és érezd jól magad a bőrődben, így hamarosan találsz barátnőt :)

2010. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

Egyszerű: Sz@rd le! Ne törődj a visszautasítással. Próbálkozz tovább! Ne érdekeljen, ha valaki elküld, van még több millió csaj. Tegnap engem is lekoptatott egy csaj. És? Másik kettő megadta a telószámát. Ha nem válaszolok 10 percen belül az sms-ükre, akkor hívogatnak, hogy mi van már.


Én sem azzal törődök, aki koppintott, hanem azokkal akiknek bejövök. Csak próbálkozz bátran :)

2010. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!