Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Nem csináltam semmit.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem csináltam semmit.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem mostanában.. először volt egy srác aki bevallotta hogy szerelmes belém. Pár nappal később felvett egy másik srác,tetszettünk egymásnak,aztán találkoztam, de megbeszéltük hogy nem érzünk egymás iránt semmit. Aztán van egy srác, aki szintén találkozni akar velem, mert tetszem neki. Tegnap megismerkedtem egy fiúval egy parkban, ma megint összefutottunk és meg akart csókolni.. És még volt egy srác akinek 1-2 hónapja tetszettem, és nemrég mondta barátnőmnek h szeret.. Mit tegyek? Nekem ez így nem jó.. mindenki engem tart r*bancnak.. Volt hogy egy évig senkinek sem kellettem.. most meg.. pedig én nem csinálok semmit. Nem vagyok különleges szépség, hófehér bőröm van, szeplős vagyok, pattanásaim is vannak, és nem vagyok vmi vékony ( 162 cm, 59 kg). Nem viselkedem kihívóan, csak élvezem ha a barátokkal lehetek. Mit csináljak? Annyira rossz ez, ha vkivel összejövök a többi megsértődik :( Légyszi ne szóljatok be még ti is, nem azért tettem fel a kérdést hogy "vagánykodjak". Hanem már tényleg nagyon zavar :(
2010. jún. 30. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is..

Nyugi nem a te hibád.

a pasikon rajta van a gyújtás, vagy jófej vagy és kedves és félreértik:)

17/L

2010. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!