Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok, pedig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok, pedig nem csináltam most semmit sem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz...

Friss kapcsolatom van, de elmondhatatlanul boldog vagyok végre! Azt érzem, amit még soha!

Azonban ezt az idillt beárnyékolja, hogy elég durva pletykák terjengenek rólam, aminek az égvilágon semmi valóságtartalma nincs.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy pár éve csináltam egy-két olyan dolgot, amit lehet, nem kellett volna (megcsaltam a barátomat, és kiderült), de azóta semmi kivetnivaló nincs az életemben.

Most az megy, hogy én a főnökömmel kavarok, akihez semmi közöm sincs (élettársa és 3 gyereke van, ráadásul sokkal idősebb mint én). Ezt egy olyan kollégám (is) terjeszti, aki nagyon szeretne engem, fel is ajánlotta, hogy ha máshogy nem is, de járjunk össze néha-néha (persze teljes diszkréció, jól járok, stbstb). Mindezt fényes nappal, egy nagyszabású rendezvényen ecsetelte. Az apám lehetne, és pofátlanul csinálja már ezeket a dolgokat, mert bent, munkahelyen is jön utánam, nyög, sóhajtozik, bámul, állandóan odajön, már rászóltam, hogy van intimszféra is a világon, de semmi... És elhintette bent is, és otthon a lakóhelyünkön is, hogy én összeszűrtem a levet a főnökömmel. Azóta ez ki lett színezve annyira, hogy "többen látták bejönni hozzám esténként" a kedves kollégát.

A falu szemében egy nagy K vagyok, aki megáll mindenkinek... pedig nem így van! A saját anyám nem hisz nekem, mert azt mondja, hogy nem zörög a haraszt, ha a szél se fújja... :(

Tegnap elmondtam páromnak a dolgokat (nem tértem ki részletekre, csak nagyvonalakban), hogy ezeket hallottam, és ő ne mástól tudja meg. Ő azt mondta, hogy nem érdekli más véleménye, szeret, és nem akar elveszíteni! Olyan aranyos és megértő volt! :) Mégis félek, hogy baj lesz!

Nem tudom mit tegyek, hogy leszálljanak végre rólam az emberek. Szerintem semmi olyat nem csináltam, ami annyira elítélendő legyen, hogy ezért szívjak.

Egy barátnőm szerint sokan féltékenyek, mert jó iskolába jártam (nem magániskola meg hasonlók, ne ilyenre gondoljatok), jó eredményekkel végeztem a főiskolán is, szakmám, diplomám, nyelvvizsgám, és egy olyan munkahelyem van, ahol szeretek dolgozni, és a kollégáim is szeretnek. De otthon lakok édesapámmal, az ő kocsiját használom, és abszolút nem élünk nagy lábon!

Sok kívülálló azt látja, hogy jönnek-mennek a pasik az életemben. Igazából január óta voltam egyedül, akkor a barátom a szülinapomkor rakott ki úgy, hogy a fizetésemet elvette. Utána lett egy kapcsolatom, ott egy hónap után jött az a bizonyos "Nem tudom, mit akarok.." mondat. Próbáltam ismerkedni, főként interneten, mert a munkámból kifolyólag nagyon más lehetőségem nincs. Megismertem egy fiút, 70 km-re lakik tőlem, ami a mai világban már nem számít nagy távolságnak. A kapcsolat még ki se forrta magát, vége lett (munka, időhiány, nem én vetettem véget a kapcsolatnak).

Most végre megtaláltam azt az embert, akivel jól érzem magam, nem görcsölök a jövőn, annyit tudok, hogy amíg csak lehet, mellette szeretnék lenni, mert elmondhatatlanul boldog vagyok mellette.


Mit csináljak? Nagyon ki vagyok bukva! Mindenféle túlzás nélkül! :(


Köszönöm, hogy végigolvastátok!


25L


2010. aug. 6. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi, hadd járjon a szájuk, ne érdekeljen. Ez a falu átka, hogy ezt művelik az emberrel. Nekik kellene szégyellniük magukat nem neked, de nyugodtan elkezdheted mondogatni, hogy az a barom volt, aki képtelen felfogni, hogy kosarat adtál neki. Vagy tégy úgy, mint akit nem érdekel a dolog és akkor majd befejezik. A párod intelligensebb náluk, mivel nem törődik velük és hidd el, ez változni sem fog. Nyugodj meg, semmi baj sem lesz! 21/N
2010. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy!
2010. aug. 6. 16:00
 3/17 anonim ***** válasza:

Itt nincs is semmi probléma, mert az a lényeg, hogy a párod szeret és megért téged és hogy nem foglalkozik azzal, hogy mások mit mondanak!

Tégy te is így ahogyan párod, tehát te se foglalkozz mások véleményével!


No, és a főnököd mit szólt ahhoz, hogy, hogy ilyen pletykák terjengenek rólatok?

Vagy ő nem is tud erről az egész dologról semmit sem?

Mert az a lényeg, hogy a főnökkel jóban legyél, úgymond, hogy ne legyen veszélyeztetve az állásod, hogy biztos állásod legyen, meg az, hogy párod is szeressen, csak ezek a lényegesek!


24/N

2010. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a bíztatást!

A főninek ma mondtam el (igazából ő csak "félig" főnököm), ő is kiakadt, de nem tudunk mit csinálni. Neki sok ellensége van, és mondta, hogy lehet, hogy ez ellene (is) szól, és ne haragudjak rá, hogy esetleg miatta keveredtem bele ilyenekbe!

Próbálom nem meghallani ezeket a pletykákat, de nem megy! Nem értem, miért én vagyok a középpontban! Egyszer nem vettem el senki barátját, nem voltam senki szeretője sem!

Boldog szeretnék lenni, ez akkora nagy bűn???

2010. aug. 6. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
A párodat mindig tájékoztasd az éppen aktuális pletykákról, és le is van mindenről a probléma. Ő elmondta, hogy nem érdekli mit hall vissza, szeret téged! Akkor? Nem értem mi a probléma. Adj hálát a jó istennek, hogy ilyen párod van, nálunk az első pletyka után jobban hitt az ex párom egy számára vad idegen csajnak, mint nekem, a barátnőjének! Azóta rájöttem, hogy éretlen volt, és ha ennyi miatt képes volt elhagyni, nem is érdemli meg hogy vele legyek! Azóta már másik párom van, akinél szintén próbált a csajszikám bekavarni még eleinte, de a párom minden próbálkozásnál csak az arcába nevetett... Ha igazán szeret a barátod, és első kézből hall mindent (tőled), akkor nem fog meglepődni semmin, és mindenen csak vigyorogtok majd jókat. Nem kell ezt ilyen véresen komolyan venni, azokat akik terjesztik ezeket, meg nagyívben le kell sz*rni!!! Egy a lényeg... ha van rejtegetni való a múltadban, jelen esetben pl a megcsalás, azt szintén mond el a párodnak! Ha ezt is pletyka szinten hallja meg, és te elkottyintod, hogy ez viszont igaz, akkor onnantól kezdve el fog bizonytalanodni abban, hogy mit szabad elhinni a rosszmájú embereknek, és mit nem!
2010. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Csak azzal foglalkozz amit a párod mondott, és örülj hogy megtaláltad a boldogságot, élvezd ki!:)

Ismerős dolog ez, egy kis hiba és máris óriásit csinálnak belőle.Jegyezd meg, az emberek mindig a múltat firtatják, nem az számít nekik, hogy most hogyan élsz. Elítélnek egy múltban történt apróság miatt, és újabb idiótaságokkal rágalmaznak. Nyelj egy nagyot, és tegyél rájuk jó magasról, ezeknek nincs jobb dolguk mint más boldog életét feelborítani.. de ne hagyd magad! Tarts ki kettőtök miatt!

Sok boldogságot!:)

2010. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A megcsalást elmondtam, mert az már régóta téma volt a faluban, hogy hogy mertem megtenni!!! De az nem volt lényeg (mert senki nem tudta), hogy a páromnak szeretője volt otthon (mert ő se környékbeli volt), meg volt neki egy kint Ukrajnában is!!! Mégis én voltam elítélve! Nem ő(k), mármint a családjával, akik még engem k...ztak le, mert elment a kisbabánk! Ez tavaly volt!

2010. aug. 6. 16:15
 8/17 A kérdező kommentje:

16:14-es neked is köszönöm a bíztató szavakat!

Valahogy már nyugodtabb vagyok!! :)

2010. aug. 6. 16:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Beszélj a pároddal, hogy intézze el a gyereket:) 1-2 pofon...
2010. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Van okod nyugodtan lenni a párod miatt!:)
2010. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!