Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek egy fiatal anyukával?

Figyelt kérdés
Ha lehet normális válaszokat küldjetek
2019. febr. 5. 16:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
64%
Nem, saját gyereket szeretnék, családot alapítani.
2019. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartom valószínűnek. Max akkor, ha úgy gondolnám ő életem asszonya, a gyerek apja nem egy címeres pöts és nem keseríti az életünket, a gyerek meg normálisan van nevelve. Mivel ilyen eddig sosem volt, azért nem gondolom, hogy megtörténne.
2019. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
36%
Gyááááá, nem!!! Max. ha az összes gyermektelen már elkelt volna. De amíg van olyan is, akinek nincs a hátán egy púp, addig nem!
2019. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Fiatal anyuka vagyis nemrég válhatott el, gyereke is van... nem ideális helyzet.
2019. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
63%
Nem,a gyerek és az exbika miatt.
2019. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
50%

Őszinte leszek!


Sokáig azt gondoltam, hogy igen, aztán belefutottam olyan helyzetekbe, hogy rá kellett jönnöm, hogy inkább egyedül maradok, mintsem valaha gyerekes nővel, szexen kívül, bármit is kezdjek!


Olvass, miket írnak!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2019. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
50%
Szerelmeskedni igen.
2019. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Nem nevelem más gyerekét.

Eszemben sincs.

Az anyuka meg nem kiemelkedő titulus.

2019. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
42%

Így arctalanul ne adj ezekre a nemekre.


Tinderen vagyok fent( egyértelműen gyerekkel) véletlen hozzàfért a gyerek a telefonomhoz és megszaporította a jobbrahúzásaimat. Látom ezt a sok nyomi, alacsony, kövér, csontváz, csóró, foghíjas matchet és írtak is..


Egy közölte, hogy “bocs, nem vettem észre, hogy gyerek is van, így nekem sajnos nem jó” és kinyomta a macht. Mintha egyáltalán lehetőség lett volna. Ő volt az első, aki ezt szóvátette. Hidd el, ha itt mindenki vállalna arcot, nem érdekelne senkit a véleményük:)

2019. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
43%

Pedig ha tetszik ha nem így van. :)

A nagy többség nem neveli más gyerekét.

Nem pesztrálja anyuci tévedését, nem teszi tönkre a saját életét is. Hiába okoskodsz, ezek tények.

2019. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!