Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt kiszámolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt kiszámolni mikor a legkisebb az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk gumi nélkül de úgy hogy lehetőleg ne legyen baba. De akárhol néztem utána mindig csak azt tudtam meg hogy lesz baba. Ezt hogy lehet kiszámolni?

#szeretkezés #szex #szerelem #szám #gumi nélkül #teherbe esés nélkül #hogy kell kiszámolni
2019. jan. 24. 00:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Létezik ám még pár fogamzásgátlási módszer a gumin és a reménykedésen kívül...
2019. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11

ja csak egyik se biztonságos.

egyetlen biztos fogamzásgátlási lehetőség van, a tabletta.

de ott meg mérlegelni kell a tengernyi mellékhatást, tönreteheti a ciklusod, hangulatingadozások, nulla libidó, vérrögökre való esély növekedése, stbstb. barátnőm mikor elhagyta, akkor belobbant az egész feje, háta, mellkasa gyulladt pattanásokkal. De szedd a tablettát, persze.


Nem. Én azt mondom, hogy óvszer - rendeltetésszerű használat mellett tabletta biztonságot nyújt - és kész. Amelyik pasinak ezzel gondja van, elmehet a francba. Tőlem nem várja el a párom, hogy hormonokkal szórakozzak. Inkább több akkor az orál és a petting, valamivel ki lehet váltani.

HA néha(!) megengedett a dolog, csak és kizárólag naptárt követve, megszakítással ÉS Pharmatex-szel ötvözve. De mind a háromnak jelen kell lenni, hogy biztonságosABB legyen ez a módszer.

2022. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Nem tudom honnan szedted elő ezt a kérdést ennyi idő után, de nem tudom a gyűrű, többféle spirál, rézgyöngy, művi meddővé tétel stb miért lenne rosszabb mint egy tabletta (aminek spec elég egy hasmenés és nem ér semmit). :)



Amúgy mi lett azóta, kérdező?

2022. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

épp ebben a kategóriában keresek megfelelő alternatívákat, aztán rábukkantam. :D

háát nem tudom.. engem a doki lebeszélt a gyűrűről nagyon, valamiért a spirált meg sem említik olyanoknak, akik nem szültek még, pedig én azon is gondolkoztam már. Művi meddővé tétel azért elég drasztik mondjuk, azon semmiképp nem is gondolkoznék.

Nekem azt mondta a doki, kertelhetné nekem, de mindig ugyanoda lyukadnak ki a páciensekkel: gumi, vagy tabletta. a többi nem opció, nagyon macera, stb. persze beszélt a hormonmentesekről is, de hamar eljutottunk oda, hogy nagyon nem biztonságos.

2022. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Öt éve használok gyűrűt, semmi negatívumot nem tapasztaltam. Mondjuk én nem akarom örökké használni így fontolgatom hogy pár éven belül szeretnék művi meddővé tételt, de sajnos arra csak külföldön, pénzért van lehetőség így az nem holnap lesz.

Amúgy van spirál amit használhat olyan is aki még nem szült.

2022. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Aha értelek.

És a spirálról neked személyesen mi a véleményes egyébként? Mert én csak már szült nőktől hallottam róla, például édesanyámnak is az van szülés óta.

2022. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Anyukám kórházba került miatta, emiatt elfogult vagyok negatív irányba, nem használnám. De amúgy elvileg tényszerűen vizsgálva nem rossz.

2022. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!