Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit szeretek, de ő nem, sőt, fél tőlem, retteg! De akkor is megszerzem. Ha pedig (? )

Figyelt kérdés
megtudom, hogy van új fiú, akivel összejöhetne, könnyedén lealázom, és elkergetem... a lényeg az, hogy vajon jól teszem ezt? mert hát szeretem, és úgy érzem, én vagyok neki a legjobb, én tudnám azt megadni (a múlt ezt mutatja), amire igazán vágyik! csak hát már eléggé fél szegény, és ez bosszant, mert nem vagyok én olyan rossz gyerek... :/ szóval mit tehetnék, mert tényleg szeretem, nagyon, nagyon durván...
2010. jún. 29. 12:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Na figyi te tényleg nagyon rámenős vagy, de ezzel meg kell értened, hogy nem mész semmire!Ha elüldözöd a pasiját azt meg fogja tudni a lány és még ennyire sem lesz képes veled szóba állni!Ha annyira szerelmes vagy akkor okosan kell hozzáfognod a dolgok helyre hozására!Első az legyen, hogy bocsánatot kérsz a csajtól!Aztán a tempódból vissza veszel és meg próbálod azt elérni, hogy barátként szeressen aztán ha ez sikerült akkor kell egy kicsit romantikusabban tudatnod vele hogy még mindig szereted!De ha ő nem viszonozza ne tegyél sem neki sem a pasijának keresztebe mert csak rontasz a helyzeteden!Akkor örülj annak, hogy a barátja lehetsz!És tényleg hagy döntse el a csaj, hogy ki illik hozzád mert ha te akkor észre fogja venni!Hidd el!REMÉLEM SEMMI ROSSZAT NEM MONDTAM ÉS TUDTAM SEGÍTENI!NE LEGYÉL ERŐSZAKOS A LÁNYOKNÁL EZZEL SEMMIRE SEM MÉSZ!
2010. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

13:21

figyi, ez így sántít, nem érzed?


13:22

mivel fél, ezért már szinte semennyit nem beszélünk. minél jobban nem beszélünk, annál jobban nyomulok. ördögi kör. de nem bírok leállni, mert fosok, hogy végleg elveszítem bármire is az esélyt, ha megállok..


13:29

értelek én, de néhány s*ggfej haverja is kihúzza a gyufát, mert nekemtámadnak. akkor -egyszerűen- muszáj helyreraknom őket, na most mi jön le ebből a lánynak? bántom a haverjait...

2010. jún. 29. 14:00
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy f.sz vagy. Nekem is tetszett egy csaj, összejött mással, ez van, nem fogom agyonverni a fószert, meg a csajhoz sem megyek oda, az nem normális, hogy agyonversz mindenkit, meg "lealázol", azzal csak azt éred el, hogy a csaj egy baromnak fog tartani.

Ha meg elb.sztad, akkor főleg békén kéne hagynod.

2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

14:03

na figyelj, nekem ő a tökéletes lány, nem nagyon fogok lemondani róla.

2010. jún. 29. 14:06
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem teszed jól. Hagyd békén, a "szerelmed" meg majd elmúlik idővel.

Basszus fél tőled, retteg akit szeretsz mert így viselkedsz vele?! Érdekes arc lehetsz


Üdv

2010. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ha én egyszer megmondom egy fiunak hogy nem, és utána még mindig tapad, söt akövetkezö jelöltemet is elüldözi, garantáltan meggyülölném...
2010. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
nézd volt esélyed, elszúrtad, nem látod hogy a lány szenved:S? szenved tőled, hogy üldözöd, hogy nem hagyod élni. én is félnék, csak nem lennék ilyen toleráns, mint ez a lány hanem már rég elküldtelek volna a halálba. bocsi, de ez túl sok. hagyd végre élni szegényt... így csak még több fájdalmat okozol neki...
2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!