Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit szeretek, de ő nem, sőt, fél tőlem, retteg! De akkor is megszerzem. Ha pedig (? )

Figyelt kérdés
megtudom, hogy van új fiú, akivel összejöhetne, könnyedén lealázom, és elkergetem... a lényeg az, hogy vajon jól teszem ezt? mert hát szeretem, és úgy érzem, én vagyok neki a legjobb, én tudnám azt megadni (a múlt ezt mutatja), amire igazán vágyik! csak hát már eléggé fél szegény, és ez bosszant, mert nem vagyok én olyan rossz gyerek... :/ szóval mit tehetnék, mert tényleg szeretem, nagyon, nagyon durván...
2010. jún. 29. 12:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ja és még valami a lányok nem szeretik ha a pasi ennyire nyomulós,meg agresszív. nem csodálom,hogy már fél tőled.
2010. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

12:57

agresszív? egy picit.

de nem érzed, hogy akkor nektek kellene együtt lennetek?


12:59

na haver egy marék nyugtatót javaslok..


12:59

miért? legalább küzdök a lányért!


13:00

mert én úgy érzem, velem nagyon boldog volt, ha nem is hosszú ideig.

2010. jún. 29. 13:07
 13/27 anonim ***** válasza:
ha olyan boldog volt,akkor miért lett vége?
2010. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
elb*sztam.... az én hibám volt.
2010. jún. 29. 13:11
 15/27 anonim ***** válasza:

akkor meg így jártál,előbb kellett volna gondolkodnod!

Nekem is volt egy hasonló gyökér csávóm,áldom az eget hogy már 2 éve nem hallok felőle!

2010. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha elb.sztad akkor miért b.szod tovább a dolgokat?

Ő szeretne továbblépni, miért nem hagysz neki időt?De nem,még továbbra is nyúzod pedig tudod,hogy nem vezet semmi jóra amit csinálsz.Tudatosan taszítod el magadtól!

Én azt a tanácsod adom,hogy most hagyd békén egy időre,tudom nehéz lesz, de meg kell tenned ha nem akarod,hogy teljesen megutáljon téged.

2010. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

12:57

agresszív? egy picit.

de nem érzed, hogy akkor nektek kellene együtt lennetek? "


nem érzem, lány vagyok, és a fiúkhoz vonzódom.

2010. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
de nem szerettem még így senkit... igen, igen, elb*sztam, de jóvá akarom tenni, valahogy.
2010. jún. 29. 13:17
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Tönkteszed. Nem szereted őt. Magadat szereted. Az érzést, amikor veled volt. Az hiányzik, hogy TE mennyire boldog voltál. Ezt a lányt te magasról lesz@rod. Nem érdekel, hogy mit akar vagy mit nem akar, ráerőszakolod magadat. Ez nem szerelem, ez terror.
2010. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
de ezzel nem teszed jóvá,hogy agresszívan viselkedsz vele és a többi barátjával.Fogd fel ,hogy ezzel csak ártassz a dolgoknak! Hagyj neki időt! Beszélgetni gondolom szoktatok?Ha igen akkor fejezd be ezt az viselkedést,ő sem akarja,akkor miért teszed ha szereted? Fogj vissza magadból és ha látja a változást rajtad,akkor lehet még lesz esélyed. Bizonyísd be,hogy ha szereted ők akkor képes vagy változni miatta, visszaveszel ebből az agresszív viselkedésből.Ha látja rajtad a változásod,biztos sokra fog értékelni téged!
2010. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!