Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neten tényleg nincs sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten tényleg nincs sok esélyem párt találni 21 éves fiúként?

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember. Neten könnyebb lenne elkezdeni az ismerkedést, mint élőben, szerintem.

Sok helyen próbálkoztam már, sok lánnyal irogattam de találkozás nem lett egyikből sem, sajnos.


2019. jan. 10. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? :) Sok az idióta, kamu, de vannak neten normálisak is. Viszont szedd össze magad, mert a személyes ismerkedés mégis csak jobb.
2019. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, simán van.
2019. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Élőben sokkal jobbak az esélyeid, hidd el, csak dolgoznod kell magadon. Az internetes ismerkedés egy kínlódás.
2019. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, eloben jobb. Egy foto meg egy szoveg nem mutat meg beloled annyit, mint a valosag. Rengeteg szimpi sraccal talalkoztam mar, akik egy tarskereso profillal nem tudtak volna megfogni. A hangja, a mozdulatai, ahogyan a tobbi emberrel banik, ahogy a varatlan helyzetekre reagal nagyon sokat nyom a latba es egy kulsore minden tekintetben atlagos fiubol is atlag felettit tud csinalni.
2019. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!