Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten könnyebb párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten könnyebb párt találni, mint bárhol az országban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ellenkezoleg.

NEM!!!

Foleg nornalis lanyt NEM lehet talalni. Itt elegge elvannak eresztve a nok mint pl egy kisebb faluban/varosban.

2018. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se akarj budapesti csajt semmiképp.Nem csak az elvárások,hanem az életvitel...úgy az egész szar..ahogy a város is...Ja és össze se lehet hasonlítani vidékkel ahol az emberek kedvesek és tisztelik egymást..na itt mindenki full önzőbe nyomja és le se szar sőt még inkább ki is bszik veled mert ha neked rosszabb mint neki attól már jó kedve van.szóval szerintem ha teheted kerüld a várost...
2018. jún. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

#2-es vagyok. A 3-as jol leirta.

Volt jo par Pesti csajom, mert en is pesti vagyok, de koszonet nem volt bennuk. De a videki, kisvarosi lanyok...a pestiek a nyomukba nem ernek.

Kedvesek, NEM FLEGMAK, tisztelettudoak, onzetlenebbek es sokkal normalisabbak is. Nagyon sok videki baratnom volt, nem csida, hogy veluk tudtam igazi hosszu erzelmes parkapcsolatot kialakitani.


Es meg valami.


Ha most jonne majd a sok pesti no, hogy, “de en nem ilyen vagyok, en is kedves es rendes vagyok, nem flegma, es pesti vagyok”.


Oke, akkor ezek a lanyok irjanak privit nekem es teszteljuk le. Es par privi valtas utan, kiderul a dolog. Nyomunk egy kepernyofotot a privikrol es kitesszuk ide.


Es befog bizonyosodni, hogy a pesti nok, az Isten elott nem ernek egy forintot sem kb.

2018. jún. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Miből gondoljátok, hogy férfi vagyok...?

Egyébként voltatok már hosszabb ideig (úgy értem: legalább hónapokig) vidéken? Mert a válaszokból nem egészen úgy tűnik számomra, kicsit "romantizáljátok" az ott élőket.

2018. jún. 10. 02:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 2-3. véleményéhez, csak női oldalról.


A budapesti férfiak vagy gusztustalanok, vagy külföldiek, vagy mindkettő. Egyszerűen azért, mert aki itt van, az általában albiban vagy koleszban van, legalábbis a korosztályomban. Kevesen élnek otthon a szüleikkel vagy legalább a szüleikhez közel, saját otthonban, ami némileg az embernek ad egyfajta kontrollt és összeszedettséget. Én ezt tapasztaltam. Jártam pár albiban meg koliban, átugrottam pár ismerősömhöz, haveromhoz, kevés kivétellel mindenhol rendszeres volt a mindennapos szétcsúszás, pia, bulizás, ami mellett képtelenség produktívnak lenni, de még egy edzéstervet is tartani, rendetlenség van, kosz, bűz, sok helyen úgy voltam vele, hogy srácok, én takarítok ki és mosogatok el, vagy többet nem jövök ide... Aki ilyen körülmények között él, annak nincs kezében az élete és ezt nem előítéletességből mondom, hanem vegyük már észre, hogy ha züllötten kelsz egy mocskos lakásban, ahol minden hetek óta ugyanott áll, egyrészt milyen ember vagy, hogy te ezt el tudod viselni, másrészt képtelen leszel koncentrálni, egyáltalán a gondolataidba mélyedni a folyamatos pörgés, haverozás (és csajok felcsípése) helyett. Senki sem szól rájuk, élik világukat, azt hiszik, ráérnek és nekik mindent szabad, miután kikerültek otthonról és feljöttek a nagy BP-re.


A másik, hogy sokszor én is elveszve érzem magam itt, pedig kislány korom óta itt lakok. Az emberek alig tudnak kimozdulni, ahova együtt mennek, ott is zaj van meg pia... Anno mikor Kváron laktam, akkor pont az volt a furcsa, hogy minden csöndes volt, pedig a sétálóutcán volt a lakásunk... De az emberek éjszaka is elduruzsoltak halkan, talán volt 1-2 nagyobb buli, de elvoltak a csöndben a tó körül vagy a téren, viszonylag csöndben és nyugiban. Mindenki ismert mindenkit, mindenki tudta, kivel és merre jár a másik és bár nekem akkor nem volt párom, mert nem voltam olyan állapotban (ebbe most nem mennék bele, nagyon beteg voltam fizikailag, nem akartam kapcsolatot), meg biztos megcsalja az ember ott is a másikat, ha olyan, de sokkal nagyobb volt a kontroll és az emberek kevesebbet mertek egymással megtenni.


Kevesebbet qrválkodtak, mert annak híre ment, kevesebbet szemétkedtek, mert mindenki tudta, ha valaki olyan. És általában az ilyen városokba nem úgy megy az ember, hogy albiba, a szüleit valahol vidéken hagyva, mint Budapestre, hanem velük él vagy valahol ott laknak ők is a közelben és magamon érzem, hogy mennyit jelent, ha úgy vagy egy helyen, hogy a szüleid nem a világ másik végén vannak. Nem engedsz meg magadnak annyit és sokkal rendesebb is vagy, ha rendes emberekkel laksz egy háztartásban. Ez sajnos BP-n keveseknél működik...


De ez csak az én véleményem.

2018. jún. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Fura, nekem vidékiként pont a pesti csajok tűntek közvetlenebbnek. Lehet azért, mert vidéken az átlagosnál kicsivel szebb nők is gyakran elszállnak maguktól, mivel kevesebb a szép nő és így kisebb a konkurencia.


Amúgy nyilván több a lehetőség Pesten, ahol bármikor találhatsz valami szórakozási vagy kulturális lehetőséget és nem két bulihely van a városban, az is csak hétvégén és nagyrészt gimisekkel tele.

2018. jún. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A nagyobb választék miatt igen,tele vannak a társkeresők is.

Minőségben kérdéses, van itt is viszonylag jó, de sok a gyári hibás nagyon

2018. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En azt latom a pesti ferfiak is penzehesrbbek mint a videkiek! Itt irtak feljebb h az is igaz h a varos is maga elhetetlen a folyamatos bulitol porgestol
2018. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen,könnyebben lehet találni párt. Vidékről mindenki elmegy továbbtanulni,sokan Budapestre. Tehát ott is találsz vidéki lányt,ahogy pasi is rengeteg van. Falun pl van 2-5 szabad,de annak megvan az oka miért. Igen,a pestiek másképp élnek,de ott is van értelmes,udvarias,nagyképű,öntelt,csóró és gazdag.
2018. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!