Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten könnyebb párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten könnyebb párt találni, mint bárhol az országban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 01:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Férfi részről.

Néhány tíz ezres városból kerültem 5-6-szor akkorába. A kisvárosban az volt a dond, hogy mindenki ismert mindenkit. Igaz így viszonylag könnyű volt szóbaállni egy lánnyal. De több mint valószínű, hogy akár nem is egy gyerekkori barátod dugta már azokat akikkel össze lehetett volna jönni.

Gondoltam a nagyvárosban jobb lesz, több lány lesz és nem a haverjaim "kezét fogom" miközben lefekszek a lánnyal.

Ezeket a dolgokat nagyjából orvosolja is, viszont több a férfi is, így nagyobb a konkurencia. Akármerre nézel jobbnál jobb nők, viszont ők is így látják, csak jó pasikat. Nulla ismerettségből kell általában próbálkozni, így 10-ből nyolcszor szinte biztos, hogy olyanba futsz akinek van barátja.

Mindenütt vannak előnyök és hártányok. De szerintem mégiscsak jobb a nagyváros, mondjuk Pestet nem tudom. Nem hiszem, hogy az általam kedvelt női réteg van ott többségben.

2018. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem videken könnyebb párt találni. Már csak azért is mert ott nem nincs annyi választék. Elköltözni meg nem fognak ez miatt. Pl kisebb településeken egy átlagos (nem ronda) férfi simán talál nőt és családot alapíthat. A fővarosban meg az ilyenek 40 évesen is szűzek vagy prostihoz járnak.



Annyit tennék hozzá hog lehet vidéken egyszerűbbek az emberek, ez hathat kedvességnek is, pedig nem az ! Csak prímítívek ha csak azt nézzük hogy bánnak a állatokkal. Simán megölik a kutyát, macskát stb, nem foglalkozva azzal hogy ezért már rég börtönbűntetés jár! Szóval ha a megund kutyádat agyonvered , vagy a nem kívánt kóbor macskák kölykeit megölöd, akkor utána fáradj át a legközelebbi településre ahol van rendőrkapitányság és add fel magad! Mert 1db gerinces állat megölésért 3 év börtön jár.

2018. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Attól függ mit szeretnél.Az én tapasztalatom az hogy ha nem komolyat szeretnél hanem szexpartnert alkalmit vagy hosszabb időre akkor igen ha komolyat szeretnél csak óvatosan.
2018. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a preferenciája. A nagy számok alapján biztosan könnyebb. Az, meg hogy kinek mi a megfelelő....Én miskolci vagyok, most Pesten élek. Legszívesebben hasonló gondolkodású emberekkel ismerkedem, mint én is vagyok, és ez a nagyvárosi emberekre jellemző. Sosem szerettem a vidéki mentalitást. Mondjuk a pesti lakosok nagy része is vidéki, de pont azok maradnak itt többnyire, akik szintén nem kötődtek a vidékhez. Szeretem a rugalmas gondolkodású, nyílt, és egyben tanult, művelt embereket. Vidéken ilyen kevesebb van és az is tutira foglalt.
2018. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!