Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon régóta ismerek, legjobb barátok vagyunk, de lehet, hogy én már többet érzek barátságnál. Nagyon sokszor alszunk együtt, de még nem próbálkozott soha úgy.. Persze nagyon kedves, mindig megfogja a kezem, megölel stb. Régebben, amikor beszélgettünk az ilyenekről azt mondta, hogy szeret (gondolom, mint barátot..), de nem akar velem járni, mert akkor valószínű, hogy tönkremenne a barátságunk. Tegnap, amikor nálunk aludt egész éjjel a karjaiban voltam, én meg persze megmozdulni sem mertem nehogy felébredjen...:D Szóval szerintetek érdemes lenne megkérdezni tőle, hogy mit érez? Csak tényleg attól félek, hogy neki ez eszébe se jut és akkor eltávolodna tőlem..:S Ti mit tennétek?

16L, ő 18F


2010. jún. 29. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kerdezd meg tole nyugodtan. Mondtad, hogy regebben is beszelgettetek ilyenekrol, akkor mi a problemad? :-)
2010. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a legjobb barátod akkor végülis ha nem akar járni veled akkor is barátok maradtok....

de akkor nem hiszem, h többször nála alszol....

és mivel 1x már mondta, h nem akar veled járni, mert tönkre menne a barátságotok....

mond meg neki, h te nem az a típus vagy akivel ha szakít nem maradhattok barátok.... :D

és ha a srácnak nincs bnője... te valamiért mellette aludtál.... "és egész éjjel a karjaiban voltam" akkor valószínüleg neki is jól esett, h hozzábujsz, átölel stb.

:D sok sikert... :)

2010. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

régebben mertem róla beszélni, mert akkor még nem gondoltam komolyan.:D hát megpróbálom valahogy rávezetni, nem akarok nyomulósnak tűnni.. meg azért a fiúnak kéne kezdeményezni..:/

köszi a válaszokat.:)

2010. jún. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!