Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Teljesen normális, hogy emiatt elfordult tőlem?
Üdv! Kezdeti, alakuló kapcsolatról lenne szó. Kb. 1-2 hete vettem észre, hogy nemi szerven szemölcs van, összesen 3 db. Először van ilyenem, eléggé beparáztam tőle, orvoshoz már kértem időpontot. Ezt a lánynak is elmondtam, hogy ezt tapasztaltam, és várjunk még egy darabig a szex részével, nem akarok senkit megfertőzni. Még nem feküdtünk le. Amint elmondtam a problémámat, kb 2-3 napja max 1-1 szót ír, nagyon szóbaállni nem akar velem. Azt mondta, nem tudja ezt az egészet hova tenni. Nem volt gyakori partnerváltásom egyáltalán. A szemölcsöket akkor vettem észre, amikor véletlen belekarmoltam a bőrbe, és gyógyulás után jöttek elő. Kb 1 éve nem feküdtem le senkivel. Szóval ez normális reakció? Vagy jobb, ha kolostorba vonulok és csendesen leélem a napjaim másokhoz sem szólva? Válaszokat köszönöm!
23/F
Emberek normálisak vagytok??
Teljesen alap dolog, hogy ha ismerkedem valakivel, és szexuális kapcsolat is tervben van már, akkor megosztom vele, ha valamilyen egészségügyi problémám van odalent. Az ilyen szemölcsös dolgok általában visszatérnek időnként. Miért jobb az, ha eltitkolja és akkor majd fél év után mikor újra kijön akkor fog vele ugyan így viselkedni a csaj?
Nekem herpeszem van amióta az eszemet tudom (sajnos 1 emberrel bőven elég lefeküdni ahhoz, hogy valamilyen betegséget elkapjon az ember), alap dolognak tartom a mai napig, hogy megosztom ezt a partneremmel akivel alakul valami. Egyrészt mert ha ez neki kizáró ok akkor hagyjuk egymást, másrészt hogy megértse, hogy mikor kijön nem lesz szex hiszen nem szeretném megfertőzni. Eddig minden párom megértette és elfogadta ezt. Ugyan ez az egyéb fertőzések, ha érzem, hogy valami nem oké odalent akkor elmegyek dokihoz és elmondom a partneremnek. Eleve minek együtt lenni olyannal, aki undorodik tőled ha valami betegséged van és csak addig kedves veled amíg jó alapanyag vagy szexre? Aki legalább minimálisan intelligens az megérti, hogy ilyen dolgok előfordulnak. Ettől nem lesz egy ember rosszabb. Ugyan olyan betegség mint bármi más. Ez kb olyan mint otthagyni a párod mert influenzás.
Figyu. Képzeld el fordítva a szitut.
Jön a csaj és azt mondja hogy "várnunk kell a szexel mert fehérfolyásom van meg picit szagos is" te mit lépnél?
Kedves 11! csakis azért írok, mert nagyon felbosszant az, hogy mennyire kis naiv h...e vagy.
Próbálok normális hangnemben válaszolni és nem “ majd ti is tudjátok meg” stílusban előadni magam. Valamelyik válszoló nagyon szépen es intelligensen összefoglalta, hogy a kapcsolat elején, mikor még csak alakulgat a dolog ( érted, mi az hogy alakulgat?? lehet belőle bármi, az is hogy alapjáraton se fog tetszeni a csajnak ) az embernek nem illik és nem is kell minden betegségét bevallani, mert “fő az igazság” !
Pláne olyat, amit lehet mondjuk kezelni vagy műteni!
Kb. olyan az első par randi után bevallanád, hogy skizofrén vagy. ( persze csak a full őszinteség kedvéért......).,Könnyen lehet, hogy mire összeismerkedett volna mélyebben a lánnyal a kérdező, s odajutnak hogy szex, mar rég rendbehozzák a kis szemölcseit. Érted már??
Pár hetes / hónapos ismerettségnek nem kell kitárulkozni, mert ez lesz belőle.. Tanulj Te is ebből inkább, a kérdezővel együtt, mert ez Való Élet!
jah, a másik dolog, írod itt a herpeszt, hogy te minden partnerednek elmondod. És azt tudják, hogy lappangó állapot, ami azt jelenti, hogy már akkor is fertőzhet, mielőtt külsőleg is megjelenik? naugye. Meg milyen már, tényleg, ültök sz asztalnál, beszélgettek, aztan tök bizalmasan megsúgod neki, hogy : figyimá, ma nem jó, mert van egy kis herpeszem, tegnap kijött, de nyugi én full őszinte vagyok, elmondom Neked!! “.
Eddig hány parneredet nem érdekelte ez a kis apróság ??! na hagyjuk is :)
persze std szűrés.....Jó , hogy nem eü lappal mennek ismerkedni :) / habár ezt is kinézem egyeskből, hogy ez a “normális/
Kérdező, egész értelmesnek tünsz. Csak egyet érts meg : pár hetes/ hónapos, alakulgató kapcsolat nem olyan dolog, hogy frankón el kell mondani mindent. Próbáld ki, (mint herpeszeskénk), mondd el szinte rögtön csajoknak. 10ből 10 passzolni fog. Mikor odajutsz valakivel, hogy oke, ebből lehet , sőt lesz is valami, NA, akkor mondd el. így is lesz, aki elhajt, de legalabb adtál esélyt. Aki megszeret idöközben, annak könnyebb lesz elfogadnia!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!