Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leborotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leborotválni a zacsim?

Figyelt kérdés
Mert az nem megy:/ (16f)
2008. nov. 7. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm... miket is mondjak, szóhoz sem jutok :-D Szerintem 140 centis az anyád, 140 kilós az apád, a nyomi te vagy, a húgod meg a vörhenyes arcú, akinek az arcára élvezel minden este titokban, míg alszik, mert te sem vagy más, mint a többi ilyen nyomi, akit a nője az ágyban (vagy épp az anyja) az alapján ítél meg, hogy mennyire kopasz a 3 centis pattanása a hasa alatt.
2008. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

jóvicc lenne ha ilyen családom lenneXD

de én a tiédet vhogy igy képzelem el ahogy te leirtad te paraszt

2008. nov. 8. 21:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Igazából az van, hogy írhatnék még sok ronda dolgot, anyázhatnék, stb., de rájöttem, hogy 28 éves létemre nem fogok lesüllyedni egy homokos, helyesírást sem ismerő nyomorék emo szintjére, akinek az az összes problémája, hogy hogyan legyen kopasz a heréje. Úgy hogy ha neked ez győzelem, akkor győztél, a továbbiakban remélem megvágod magad és elvérzel a rákba te hulladék.
2008. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
XD Gratulálok h 28 éves létedre ilyenkor nem buliba vagy a nőddel vagy hanem otthon...
2008. nov. 9. 02:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Miért kell ott is borotválni? Ez valami népbetegség? Szerintem felesleges! De ha mindenképp szeretnéd, akkor óvatosan, szépen lassan! De amúgy olyan dzsungel van ott, hogy muszáj?

Az meg, hogy 28 évesen nem megy bulizni a srác...hát tudod szerintem nem kötelező!

2008. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hú, hát amikor mi fürdünk a barátommal, akkor közben azért meg is borotválkozunk, szóval volt szerencsém már látni, hogy hogyan csinálja..hát komolyan mondom, nagyon félelmetes. O.o

egyáltalán nem kíméli, tök gyorsan csinálja, ennek ellenére mégsem vágja meg magát..bár néha belegondolok, hogy ha esetleg megcsúszna a keze, akkor simán kiesne a heréje a zacskóból, és olyankor mindig kiráz a hideg. XD

2008. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre meg, hogy miért nem buliban vagyok vagy miért nem a nőmmel, nos, tudod, vannak emberek, akik dolgoznak (igen, sajnos ilyenkor) és nem az aszott férges farkukról borotválják a szőrt. De ilyet te nyilván sosem fogsz átélni, mert a magadfajta hamarabb késel meg egy nála kisebbet egy mp3 lejátszóért, mintsem hogy dolgozzon. Aztán találj ki valami olyat, amivel meg is tudsz fogni, és nem azon akadsz fenn, hogy mikor írok egy választ.
2008. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
khm..khm hát ez tanulságos volt
2008. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!