Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leborotválni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leborotválni a zacsim?

Figyelt kérdés
Mert az nem megy:/ (16f)
2008. nov. 7. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hello! Nmrég kaptam javaslatot eme problémára: próbáld meg hajnyíró gép 0-s fokozatán!
2008. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gyantáztasd. Én is több évig borotváltam, de attól csak megerősödik, meg 2 nap múlva húzhatod le újra, olyan gyorsan kinő. Lehet, hogy a gyanta kicsit fájdalmasabb, de sokkal hatásosabb. Több mint 1 hete voltam legutóbb, és még mindig alig nő.
2008. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megy az frankón. Zuhany mellett, kihúzni a cerkát, így nagyobb felületen lehet érni a borotvával. Aztán meg szépen finoman folyó víz mellett...
2008. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

fújjjjj...miért kell? ez valami népbetegség? járvány van?


(23/lány)

2008. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy ott már teljesen felesleges leszedni, de te tudod.

A legfontosabb, hogy mielőtt nekiesel, hideg vízzel locsold le. Tudom, tudom nem kellemes....:), de ilyenkor a heréken megfeszül a bőr, és könnyen le tudod szedni a szőr, anélkül, hogy megvágnád ezt a kényes területet.

Petranova

2008. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem felesleges! :) Az én párom is borotválja, és nekem így sokkal jobban tetszik.
2008. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szevasz,

A farkad körül trimmeld 0.5 -1cm-re szakállnyíróval, a zacseszt pedig hétköznapi borotvával lehúzhatod, ha a zuhany alatt ülsz. A mindenhol csupaszt, úgy látom nem minden lány szereti.

2008. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek:)
2008. nov. 7. 16:14
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom, hogy fogj egy sarlót és egy laza mozdulattal távolítsd el. Tizenhat éves létedre szerintem még inkáb maszturbálj az ágyban, de csak a törilecke után... idióta.
2008. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
sztem meg kussolj be nyomikám...vörhenyes arcú 140 centis 140 kilos ne pofázzon már...
2008. nov. 8. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!