Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furán érzem magam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán érzem magam, vagy lehethogy csak túlságosan félek?

Figyelt kérdés

20/F


Gondolkodtam annyit ezen, hogy tegyem fel itt ezt a kérdést, meséljem el, hogy mi is valójában a gond. De végül úgy döntöttem, hogy elmesélem, kérlek adjatok tanácsokat. Nem nagyon szeretem az ördögöt a falra festeni, ezért szeretném tudni, hogy mi a ti véleményetek.



Megismerkedtem egy kedves lánnyal interneten keresztül. Nagyon kedves, jól el vagyunk egymással. Kedvel engem, én is őt, imádjuk egymást, szeretne velem lenni, én is ő vele, imádni való vagyok számára, számomra is imádni való a lány, meg akar engem ölelni, én is őt. Olyan túlságosan komolynak gondolom hogy túlságosan komoly. Ha valami gond van, múltkor is olyan furcsán irt vissza, aztán bocsánatot kért természetesen. Hogy, csak az övé vagyok. 18 éves. Csalódtam az életben sokszor, a legjobb barátomban is, azóta nehezen tudok bízni emberekben. Hiszek a lánynak, de félelem van bennem, hogy neadjisten tönkre megy köztünk a barátság, vagy az elkezdett szerelem. Túlságosan féltékeny vagyok, félek, hogy elveszítem őt.



Mi a véleményetek? Szerintetek csak túlságosan depis vagyok, és félek? Mit tegyek?


Kérek normális válaszokat. Köszönöm szépen.


2018. dec. 3. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
harmadik ilyen kapcsolat után már nem fogod túlizgulni.
2018. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen harmadik ilyen kapcsolat után?
2018. dec. 3. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a jóféle egészséges para 😀

Ahogy haladtok előre majd oszlani fog. A lényeg hogy emiatt ne húzd be kéziféket, próbáld minél jobban kizárni ezeket a negatìv gondolatokat.

2018. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért irtam hogy harmadik mert 20 éves vagy. és nyilván az első kapcsolatod kb ami komolynak néz ki. majd szépen elrontod. aztán a következőt is, aztán talán az azutánit már nem annyira. nemkell rágörcsölni. ennyi idősen mindenki azt hiszi megtalálta élete szerelmét. közbe nem. csak egy tapasztalat amivel gazdagabb leszel és hasznosítani tudod a következő nőnél.
2018. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy látom hogy barátok vagyunk, de hagy lepődjek meg
2018. dec. 3. 14:59
 6/10 A kérdező kommentje:
14:54: Ezen vagyok, próbálok nem rá görcsölni arra, hogy ... egyszóval nagyon megszerettem őt.
2018. dec. 3. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt ne vedd sértésnek (tényleg nem annak szánom) de én spec az ilyen túlságosan ráparázós, túlságosan félénk pasiktól a falra mászok. Legyél egy kicsit tökösebb:D

Én is csalódtam az emberekben,olyanokban is akik hozzám nagyon közel állnak. Es bármi is legyen köztetek ne azzal csezd el hogy be vagy tojva és féltékenykedsz (ha nem most akkor maskor). Ez a kettő baromira elronthatja a jó dolgokat.

Ha a lány nem akarna veled beszélni, nem tenné. Féltékeny se legyél senkire (bár nem írtad hogy lenne kire) de ez nagyin kiábrándító.

Ne parázz ezen, ne gondolkodj, ne agyald túl a dolgokat.

Ismerkedjetek, beszelgessetek, nevessetek és majd alakul. De az hogy miélőtt még összejönnétek már ráparázol hogy elveszted...kiábrándító.

Csak lazán és menni fog:)

2018. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

15:54: Elhiszem. Hogyan legyek tökösebb, vicces?


Próbálok hinni bennünk, hogy sikerülni fog köztünk a dolgok.


Mit jelent az, hogy kiábrándító?



Egy dolog van, mégpedig ez: Ha van párkapcsolatom, nem tudom kimutatni, hogy szeretem azt a személyt, szégyenlős vagyok. Már régóta egyedül vagyok, megváltoztam azóta, de nem tudom, hogy szégyenlős-e lennék, ha lenne párkapcsolatom, hogy lenne-i bátorságom őtet csókolgatni, simogatni őt.

2018. dec. 3. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:

A kiábrándítót úgy értem hogy pl én nőként ismerkedem egy férfival és egy darabig nagyon szimpatikus. Aztán kiderül az ismerkedés során hogy rettentően féltékeny típus már csak arra is hogy köszönök valakinek. Na akkor az nálam nagyon bukta mert én nem vagyok féltékeny, hiszek a bizalomban és az őszinteségben (lehet hogy csak én vagyok ennyire egyszerű) és úgy vagyok vele hogy csak olyannal vagyok együtt akivel tenyleg együtt szeretnék lenni.

Vagy másik példa (megtörtént valós eset) hogy egyetemen volt egy srác akin csak így látásból látszott hogy bejövök neki és nekem is nagyon tetszett, sőt igazán megfogott. Aztán amikor megismertem akkor kiderült hogy rettentően félénk. Hiányzitt belőle személyiségre a férfiasság ami a kisugárzásában megvolt.

Az erzelmeidet meg valamilyen módón meg kell tanulnod kimutatni mert ha a másik nem érzi hogy szereted abból probléma lehet.

2018. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jól kicseszett velem a lány
2018. dec. 6. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!