Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Miért vagytok ilyenek? (nem szakítós dolog)

Figyelt kérdés

Megbízunk bennetek,elküldjük nektek bizonyos akt képeinket, vagy akár megengedjük, hogy szex közben készítsetek róluk kompromittáló képeket, és ha szakításra kerül a sor, akkor aljas módon bekülditek őket különböző oldalakra, kérkedtek vele, visszaéltek.. És így bízzunk meg bennetek ??


(most hosszú távú kapcsolatban lévő bizalmasságról beszélek, nem egyéjszakás kalandról, vagy r_bancokról, akik küldik mindenkinek a képeiket)


2010. jún. 26. 22:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2010. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

23:03 vagyok.


Nem igazán értem, hogy miféle pluszt vihet egy kapcsolatba, ha csinálunk 3 képet arról, hogy ujjazom.

Milyen hosszú volt ez a kapcsolat? Mi miatt lett vége? Hogy lehet, hogy teljesen megbíztál benne és mégis átvágott?

Ezeket tényleg nem értem, nekem ez a "nem normális" kapcsolat kategóriája, de lehet, hogy csak el vagyok maradva 23 évesen.

2010. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

mert a nők mind ku.rvák.



akkor ha lenne barátnőd akibe szerelmes lennél, és ez lenne a vágyad, hogy megengedje neked, hogy meztelenül fotózd, mert bízik benned, akkor is kurv_ának tartanád?


ez a ti bajotok..

2010. jún. 26. 23:28
 14/23 anonim ***** válasza:
soha nem jutna eszembe ilyen ha meg arra jutnék hogy szakítottunk akkor is inkább egyből törölném..
2010. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek a pasik, akik ilyen helyekre írogatnak és a sértettségük enyhítésére a volt barátnő képét beküldik nagyon szánalmas alakok, akik nem tudnak mit kezdeni az életükkel. Nem tudnak továbblépni, akárhogy is próbálják elhitetni velünk meg magukkal..elég gáz.. Az ilyen kis nyomorékokat el kell kerülni.
2010. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Aljas dolog, persze lehet olyan, aki megérdemli ezt.

Bosszút máshogy is lehet állni, ha már annyira az kell.

2010. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A legszemetebb dolog az már tény, de nagyon kérlek, hogy ne általánosíts. Ha engem hagyna el a barátnőm, maradnék a klasszikus megoldásnál: 1 nap bú, majd barátok lelki támasza, és végül talán egy közös nagy ivás a felejtés végett. Szerintem sem a legszebb módja a bosszúnak, de ez egy olyasvalami aminek a 2/3 részéért azok a lányok felelősek akik belemennek az ilyesmibe. Ha szabad ezt mondanom, a lányok a fiúk kezébe adták a fegyvert megtöltve, a fiúk csak meghúzták a ravaszt, és az egész rosszul sült el.
2010. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem se általánosítsunk. Imádok fotózni, szeretem a szépet és szeretem megörökíteni. Mindegyik barátnőmről készítettem elég sok képet. Sose jutott eszembe ezt másokkal megosztani - se nyilvánosan, se "bizalmasan".


Amúgy meg magatokban keressétek a választ, hogy mi miért vagyunk olyanok amilyenek.


amúgy nektek meg mindig a "rossz fiúk" kellenek - hát megkapjátok :D

2010. júl. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
kaptam már és küldtem is képeket soha nem élnék vissza a bizalmával annak a személynek, aki így tulajdonképpen kiszolgáltatta magát és megbízik bennem. nekem az örömet okoz, ha láthatom őt különféle pózokban, stb, és ezért sem tenném ki soha netre őket. nagyon meg kell válogatni, kinek küldesz képet :)
2010. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
hát én nem vagyok ilyen tényleg sajnálom azokat akiket feltöltenek napisz.r meg ilyen oldalakra csak mert szakítottak
2010. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!