Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Miért vagytok ilyenek? (nem szakítós dolog)

Figyelt kérdés

Megbízunk bennetek,elküldjük nektek bizonyos akt képeinket, vagy akár megengedjük, hogy szex közben készítsetek róluk kompromittáló képeket, és ha szakításra kerül a sor, akkor aljas módon bekülditek őket különböző oldalakra, kérkedtek vele, visszaéltek.. És így bízzunk meg bennetek ??


(most hosszú távú kapcsolatban lévő bizalmasságról beszélek, nem egyéjszakás kalandról, vagy r_bancokról, akik küldik mindenkinek a képeiket)


2010. jún. 26. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen pasikat, de a lelkük legmélyén elég gyerekesek, hogy ezzel próbálnak bosszút állni! az ilyeneknek kiképe taposni a farkukat!
2010. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Kicsim?
2010. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én nem vok ilyen de a 6. igen
2010. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg szánalmas szerintem is...

[link]

2010. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Az nálam nem jelent bizalmat, ha megengedi, hogy meztelenül lefotózzam, lehet hogy te így bízol meg benne. Elképzelhetetlen ez a szituáció számomra.

Egyáltalán miaf@szért gondolod, hogy normális, ha dug@s közben fotózik...

Ja meg hosszútávú kapcsolat, hát annak tényleg az aktfotók az alapjai, hagyjuk már...

Vállald a ribanckodásodat, lehet lepontozni nyugodtan.

2010. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt az oldalt néztem.. felháborító, gyerekes, és megalázó. Ezzel csak magukat minősítik a pasik, és elvárják, hogy engedjük meg nekik, hogy képeket készítsenek rólunk..
2010. jún. 26. 23:03
 7/23 anonim ***** válasza:

www.excsajok.hu


te melyik vagy, kedves kérdező? :D

2010. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Az nálam nem jelent bizalmat, ha megengedi, hogy meztelenül lefotózzam, lehet hogy te így bízol meg benne. Elképzelhetetlen ez a szituáció számomra.

Egyáltalán miaf@szért gondolod, hogy normális, ha dug@s közben fotózik...

Ja meg hosszútávú kapcsolat, hát annak tényleg az aktfotók az alapjai, hagyjuk már...

Vállald a ribanckodásodat, lehet lepontozni nyugodtan"



Vannak akiknek a kapcsolatukba ez pluszt visz, azért mert te ezt nem érted meg, az magánügy. Nem úgy bízom meg benne, de teljes mértékben meg kell benne bíznom, hogy ilyet engedjek neki.

Nem kerültem fel sehova sem, sőt.. Ilyen képeim sincsenek, szimplán csak érdekel a dolog.


Jogtalan a felháborodásod, javaslom nyugodj le nyugodtan..:)

2010. jún. 26. 23:05
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyik sem..:D
2010. jún. 26. 23:05
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
mert a nők mind ku.rvák.
2010. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!