Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy rázzam le? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy rázzam le? :S

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel év elején beszélgettem ,mert megsajnáltam ,hogy folyton egyedül van.Ezek után elkezdtünk együtt hazajárkálni ,mert közel lakunk egymáshoz és egyre jobban kezdtem érezni azt ,hogy nem kellene vele lennem.Azt gondoltam ,hogy ez el fog múlni ,de nem múlt el és most már nyár van.Azt elfelejtettem mondani ,hogy vietnámi és alig beszéli a magyart + van egy olyan hülye szokása ,hogyha nem ért valamit akkor elkezd ütögetni és azt üvölti: -"gonosz".

És ez akkor is így megy ha jót-rosszat mond az ember és nem csak velem van ez így.Most év végén elterveztem ,hogy megszakítom ezt a "barátságot" és nem beszélek vele többet, de a részéről ez úgy van ,hogy én vagyok a legjobb barátja (és szerelmet is vallott).Csakhogy a tervemet félbeszakítja ,hogy az osztályfőnököm megbízott azzal ,hogy korrepetáljam magyarból és történelemből is (,mert ha nem veszik figyelembe ,hogy alig beszéli a magyart akkor megbukott volna történelemből.)

Legutóbb ,ami nagyon felhúzott az volt, hogy nem értette mi a különbség a "fogadni" és az "örökbe fogadni" között, és neki állt feljebb ,amikor elmagyaráztam ,hogy ez a két fogalom mást jelent és megint csak ,,gonosz, gonosz".

Ilyen szinten beszéli a nyelvet.Segítsetek légyszi ,mert megfogok őrülni.

Előre is köszi. :)

Ja és fiú vagyok :D


2010. jún. 26. 18:36
1 2
 11/12 AfroAmerikai ***** válasza:
Nekem vannak vietnámi haverjaim, gimibe voltak oszt társaim, (fiúk), sztem ők jobban tudnának neki segíteni a magyarban, ők sztem jól beszélnek Magyarul, én legalábbis jól értem mit mondanak. Mi Budapestiek vagyunk, esetleg ha tudunk segíteni, írj ide: saur@citromail.hu, megkérdezem a haverjaimat.
2010. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát...én csak néztem mikor olcastam hányéves a csaj??o.0

velem csinálná ezt a gonoszos dolgot úg yhagynám ott hagyon van...leszarom hog ymit gondol ez így most gonoszul(xD)hangzott de azért ez már sok...nem tudom hogy bírod...tisztellek érte...szerintem közöld vele hog yha ilyen paraszt(nem a földön kapálós hanem a bunkó)akkro nem fogsz segíteni ...se beszélni vele és csapkodja otthon a falat,ne téged.tiztázd vele a dolgokat...amúgy mással is csinálja ezt ???mert ha csak veled lehet hogy mást is jelent...(<3) szal vigyázz:) sok siker(hez kell is)

13/L

2010. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!