Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizavarhatnak egy nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizavarhatnak egy nudista strandról, ha véletlenül erekcióm van?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem. Nem szándékozom oda menni, rendes strandokra szoktam járni, viszont még ott is néha erekcióm van néha, amit néha egy jobb csaj okoz, néha a bő fürdőnacim szabadossága. Ha ugyan ez előfordul valakivel a nudista strandon, akkor hallottam, hogyk i is zavarhatják. Ez csak azért is vicces, mert nem mindig akkor áll fel az emberi fa.sz, hogy ha szexuális gondolatai támadnak, hanem csak spontán is előfordulhat mindenkivel. Szerintetek kizavarhatnak emiatt?
2010. jún. 26. 16:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a többinek köszi, a lángossal eltakarós tetszett :D
2010. jún. 26. 17:05
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen ,elküldenek!
2010. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 27. 00:37
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Emiatt nem zavarnak ki. Egyetlen kizavarást láttam még csak, amikor a csávó már fél napja shorban volt és úgy ment be a vízbe is fürödni amíg a többiek ruha nélkül. Na őt kiküldték, hogy ezen a standon nem így szokás.
2012. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:D
2021. ápr. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!