Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizavarhatnak egy nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizavarhatnak egy nudista strandról, ha véletlenül erekcióm van?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem. Nem szándékozom oda menni, rendes strandokra szoktam járni, viszont még ott is néha erekcióm van néha, amit néha egy jobb csaj okoz, néha a bő fürdőnacim szabadossága. Ha ugyan ez előfordul valakivel a nudista strandon, akkor hallottam, hogyk i is zavarhatják. Ez csak azért is vicces, mert nem mindig akkor áll fel az emberi fa.sz, hogy ha szexuális gondolatai támadnak, hanem csak spontán is előfordulhat mindenkivel. Szerintetek kizavarhatnak emiatt?
2010. jún. 26. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, mindenesetre kellemetlen lehet. Ha a vízben maradsz akkor meg nem veszik észre...
2010. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
63%
Én csak úgy megyek nudista strandra, hogy erekcióm van.
2010. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
ha föláll szaladj be a vízbe:D amíg le nem lankad:D:D
2010. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

16:12

jófej lehetsz XD

2010. jún. 26. 16:12
 5/15 A kérdező kommentje:
16:12várok a büfénél a lángosra, aztán pl valamiért feláll, és elkezdek a víz felé rohanni, a vízben lévők pedig csak annyit látnak, hogy egy állat rohan feléjük álló farokkal aszt be a vízbe :D ilyet valami indiános filmben láttam azzal a különbséggel, hogy ott amikor dugni készült a sátorban az illető a csajával, egy haverja tanácsára erős paprikát tett a makkjára. Nos a többi ugyan az mint amit előbb írtam :D
2010. jún. 26. 16:15
 6/15 A kérdező kommentje:
jajj két 16:12-es van :D na mindgy, úgyis tudjátok melyik kinek ment
2010. jún. 26. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
hát ha a büfénél a lángosra vársz megszoptad, mert kellemetlen helyzetben maradsz...annyi haverom
2010. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
A lángossal még eltakarhatod, csak nehogy túl forró legyen.:D
2010. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgat az öreg krapekok és az öreg nők látvány ,akkor mennyél nyugodtan.
2010. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

17:00

leírtam hogy eszem ágába sincs menni. amúgy a kérdésre mi a váalszod? :D

2010. jún. 26. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!